Pazīmes, kas liecina par to, ka nedzīvojat pirmoreiz

1. Deja vu

Vairums no mums ir pieredzējuši pārdabisko deja vu sajūtu – pēkšņu atklāsmi, ka kaut kas, šo šobrīd redzam vai piedzīvojam, ir redzēts vai noticis jau iepriekš. Zinātnieki un psihiatri uzskata, ka šim fenomenam var atrast neiroloģiskas dabas izskaidrojumus, tomēr daudzi tic, ka šīs sajūtas varētu nozīmēt neskaidras atmiņas no agrākām dzīvēm.

2. Savādas atmiņas

Dažreiz mūs mēdz pārsteigt atmiņas par notikumiem, par kuriem draugi un ģimene var apliecināt – tie nekad nav notikuši. Cilvēka atmiņa ir pilna ar kļūdām un neatbilstībām, tomēr nevar zināt, vai nekad nenotikušas epizodes, kas nepamet tavu prātu, ir tikai neapzinātas fantāzijas vai arī atmiņas par iepriekšējo dzīvi.

3. Sapņi un murgi

Arī sapņi un murgi, kas atkārtojas, var būt pavedieni uz iepriekšējām dzīvēm, piemēram, ja vairākas reizes redzi sapnī kādu vietu, kurā šajā dzīvē nekad neesi bijis. Savukārt, murgi varētu būt iepriekšējo dzīvju traumas, kas nelaiž vaļā tavu garu.

4. Bailes un fobijas

Kāpēc daži baidās no zirnekļiem un augstuma, bet citi ne? No kurienes rodas bailes, ar kurām piedzimstam? Daudzi cieš no pilnīgi iracionālām fobijām – bailēm no ūdens, no putniem, no skaitļiem, spoguļiem, augiem, noteiktām krāsām…

Kamēr daži pavada gadus psihiatra pacienta krēslā, lai noskaidrotu, no kurienes rodas šīs savādās bailes, citi tic, ka tās atceļojušas mums līdzi no iepriekšējām dzīvēm. Bailes no ūdens, piemēram, varētu nozīmēt, ka iepriekšējā dzīvē esi noslīcis. Bailes no sarkanās krāsas var norādīt, ka tevi notriecis sarkans tramvajs.

5.Patika pret ārzemju kultūrām

Tu droši vien pazīsti kādu, kurš dzimis un audzis Latvijā, bet ir apsēsts ar kādu tālu austrumu kultūru. Gandrīz katrai pasaules kultūrai var atrast cilvēkus, kuri pret to lolo spēcīgu aizraušanos, kaut gan nekad nav ar to bijuši tiešā saskarsmē. Šī iracionālā parādība var nozīmēt to, ka kāds ir bijis šīs kultūras daļa pirms 100 vai 1000 gadiem.

6. Kaislības

Kaislīgas aizraušanās ir laba lieta, kamēr nekļūst par apsēstību. Bet vai kādreiz esi padomājis, no kurienes rodas cilvēku kaislība pret grāmatām, mākslu, senatni, modi, dārzniecību, teātri, mašīnām, vilcieniem, spokiem un daudz ko citu? Dažreiz cilvēki mēdz aizrauties ar pavisam savādām lietām. Tas, protams, var nebūt nekas pārdabisks, taču tikpat labi tā varētu būt zīme par tavu nodarbošanos iepriekšējā dzīvē.

7. Neizskaidrojamas sāpes

Ja tu ciet no mistiskām sāpēm, smeldzes, krampjiem vai citām vainām, kam ārsti nevar atrast izskaidrojumu, tas var norādīt uz kādu slimību, kuru esi izcietis (vai no kuras nomiris), vai sāpīgajā vietā gūtu traumu, iepriekšējā dzīvē.

8. Dzimumzīmes

Jau sen tiek uzskatīts, ka dzimumzīmes ir liecības par iepriekšējās dzīvēs gūtiem ievainojumiem. Tāpat pastāv uzskats, ka, jo vairāk cilvēkam dzimumzīmju, jo vairāk dzīvju viņš jau nodzīvojis. Arī dažādām citām fiziskām īpatnībām, pat deformācijām, var būt sakars ar agrākām dzīvēm.

You may also like...