Vīrietis pats sev uzzīmē autovadītāja apliecību!

Zviedru mākslinieks Frederiks Sakers uzzīmējis savu pašportretu uz autovadītāja apliecības, vēloties pierādīt, ka spēj fotogrāfiski precīzi atveidot cilvēka seju.29 gadus vecais Frederiks gribējis pārliecināt ikvienu interesentu, ka ir īsts meistars, un tas arī izdevies uz viņa internetā publiskotā pašportreta tagad redzams Zviedrijas Transporta biroja zīmogs.

Viņš bija nedaudz pārsteigts, bet ļoti iepriecināts, kad saņēmu autovadītāja tiesības. Protams, biju apmierināts ar to, kā izdevies zīmējums, tomēr vienalga nedaudz nervozēju ja nu neizdodas tikt pie zīmoga, izteicies mākslinieks.

Virietis-pats-sev-2

Pirms zīmējuma nosūtīšanas Sakers rūpīgi izpētījis Transporta biroja noteikumus, kuros teikts, ka attēlā cilvēkam jābūt maksimāli līdzīgam pašam sev, bet nekur nav teikts, ka tai obligāti jābūt fotogrāfijai!Tādējādi Frederikam ienākusi prātā ideja izgatavot “fotogrāfiju” no pašportreta, kuru viņš uzzīmēja aptuveni 100 stundu laikā.

Mēs salīdzinājām saņemtos dokumentus ar viņa vecajām tiesībām un secinājām, ka iesūtītais attēls izskatās kā parasta fotogrāfija. Mums neradās nekādi papildus jautājumi,biroja pārstāvji apliecināja laikrakstam Dagens Nyheter.

 

Virietis-pats-sev-4

Tālāk Frederika Sakera mājaslapā publicētie fotoreālistiskie zīmējumi. Vai nav fascinējoši ?

Virietis-pats-sev-5

Virietis-pats-sev-6

Virietis-pats-sev-7

You may also like...