12 Svarīgas Lietas, Ar Kurām Nekādā Gadījumā Nedrīkst Dalīties Sociālajos Tīklos

Lasi vēl – Vīrietis Jaunajā Mājā Atrod Apslēptas Durvis. Viņš Nevarēja Iedomāties, Ka Aiz Tām Atradīs Tādas Bagātības!

Mēs dzīvojam laikmetā, kurā esam pieradušie dalīties ar visu sociālajos tīklos. Tomēr ir jābūt privātuma robežai, kuru šķērsot nedrīkst. Šoreiz apskatīsim lietas, kuras nekad nevajadzētu likt savā Facebook lapā.

Dalīties ar savu mājas adresi sociālajos tīklos ir slikta doma. Tas ir kā sūtīt ielūgumu ierasties tavās mājās ikvienam, kamēr tu ceļo vai pat guli.

 Svarīga informācija par citiem cilvēkiem.

Tu tikko saņēmi lielisku īsziņu – tavs labākais draugs ir saderinājies! Protams, tu esi ļoti iepriecināts, bet neļaujies priekam veikt publisku apsveikumu internetā. Nekādos apstākļos nav labi izpaust personisku informāciju bez viņu piekrišanas.

 Attēli ar sevi un citiem kompromitējošās situācijās.

Uzņemt pašbildi, kamēr atpūties piektdienas vakarā ar draugiem, ir pilnīgi normāli. Tomēr iespējams, ka tavi draugi nevēlās ar to dalīties ar ikvienu no viņa draugu loka. Vienmēr palūdz atļauju pirms bildes ievietošanas, arī pirms draugu atzīmēšanas, īpaši, ja tā nav ikdienišķa aktivitāte. Pie tam bildes ar taviem neprātīgajiem piedzīvojumiem var nest nepatikšanas, ja to ierauga ģimenes locekļi.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...