33 Gadus vecs Latvietis laimējis vairāk nekā prātam neaptveramu naudas summu un nu piepildīs sapni

Tas ir vairāk nekā vienkārši neticami un brīnumaini, pie tam šis ir viens no pēdējo laiku lielākajiem laimestiem Latvijā, jo tik lielas summas vēl nav bijušas. Jāpiemin, ka tas tiešām līdzinās kā interesantam brīnumam, kas notika īstajā brīdī. Vai varat iedomāties par kādu summu iet runa? Droši vien, ka nē, bet tas tik tiešām ir neiedomājami daudz. Beidzot laiks aplūkot, kā tad latvietis tika pie sava laimesta un kā piepildīs savu tālāko sapni.

Svētdien 1. janvārī, iLOTO tika iegādāta momentoloterija ar nosaukumu “Pērle”, kuras biļetes ir atnesusi 250 000 Eiro laimestu 33 gadus vecajam Ansim no Ragaciema, kurš ikdienā strādās par zvejas kuģa galveno stūrmani. Ir tiešām interesanti redzēt, ka notiek šādas lietas un, ka cilvēkiem tomēr mēdz paveikties, pie tam ar pēdējo laiku lielāko laimestu, kas nav redzēts jau sen. Laiks aplūkot, ko par visu stāsta pats Ansis un kādu sapni viņš tagad vēlas piepildīt.

“Jāņem vērā, ka veiksmi momentloterijā biju izmēģinājis vien tikai dažas reizes. Savukārt Jaungada dienā man bija tā izjūta, ka ir jānotiek kādam brīnumam, tādēļ internetā nolēmu iegādāties vēl divas loterijas biļetes – Bagātu un Pērli.” Noteikti teiksiet, ka nekas īpašs vai ne? Ierasti cilvēki nokasa nost, neko nevinnē un viss, liekas mierā. Tomēr šajā gadījumā Ansim viss izrādījās pavisam savādāk.

“Iesāku ar Momentloterijas Bagāts biļeti, kas izradījās pilnīgi tukša. Palika tikai vairs otra, kas bija Pērle un pēkšņi uz ekrāna parādījās 250 000 Eiro naudas cipari,” stāsta Ansis. “Bija ļoti grūti aprakstīt tās emocijas, ko es izjutu – prieks vijās ar neticību. Varbūt tomēr notika kāda kļūda? Tomēr drīz saņēmu zvanu no Latvijas Loto, sapratu, ka tas viss ir pa īstam.”

“Nekas dzīvē nebiju domājis, ka vinnēšu kādā lielā loterijā. Šis lielais laimests, man ļāva noticēt tam, ka esmu veiksmīgs cilvēks,” smejas tik tiešām veiksminieks.

“Mana lielākā vērtība ir ģimene, tieši tāpēc lielais naudas laimests noteikti piepildīs mūsu sapnis par mājas būvniecību.” Fantastisks jaunā gada brīnums, vai nepiekritīsiet?

You may also like...