Brīdinājums – Nekavējoties Pārtrauciet Lietot Tunci – Tas Ir Bīstamāks, Nekā Jūs Varat Iedomāties!

Nozvejotās tunzivis ir aizliegtas Kalifornijā pārvadāt, dēļ starojuma no Japānas katastrofas gadījuma, Stenfordas zinātnieks atklāja radioaktīvo cēziju no 2011.gada Japānas kodolkatastrofas, kas ir pārnesus pāri Klusajam okeānam uz Kalifornijas ūdeņu masu,ar Klusā okeāna zilajām tunzivīm, saka zinātnieki no Stenfordas un Akmens Strauta Universitātes.

Krustpoļu makšķernieki ar nedaudz radioaktīvām zivīm izslēgti no San Djēgo. Zemā radioaktivitāte netiek uzskatīta par veselības risku cilvēkiem.
Pētnieki saka, ka negadījums ir sniedzis jaunu veidu, lai uzzinātu vairāk par migrācijas paradumiem jūras dzīvniekiem, kas pavadīja laiku ūdeņos pie bojātiem reaktoriem

Radioaktīvie Tunči
Kopš kodolenerģijas kušanas cauri, kura notika pie Fukušima Daiichi augiem, radioaktīvais piesārņotājs, dempinga plūsma okeānā joprojām turpina nosēšanos.

Zivis ir šajā posmā, kurā ir peldēšana ar piesārņojumiem jau kopš viņu dzimšanas. Visas pārbaudītās zilās tunzivis pie Kalifornijas ūdeņiem ir pierādījušas, ka tās ir piesārņotas ar radiāciju, kas cēlusies no Fukušimas. Blakusefekti saskarsmei ar radioaktīvo cēziju:

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu! 

You may also like...