Dabīgs, ātrs un ērts veids kā iznīcināt Pinnes, Dzimumzīmes, Kārpas un pat vecuma plankumus

Ādas problēmas, piemēram, dzimumzīmes, aizsērējušas poras, ādas izlaušanos, ādas ļipiņas un vecuma plankumi var parādīties, jebkurā brīdī tavā dzīvē, jo izmaiņas ir Jūsu dzīvesveidā un hormonos.

Viņi ir kļuvuši diezgan bieži mūsdienās. Tūkstošiem ādas un skaistumkopšanas produkti sola sniegt jums skaidru un mirdzošu ādu. Tā vietā, lai paļautos uz šiem produktiem, izmēģināt dažas vienkāršas un viegli mājas radāmus aizsardzības līdzekļus, kas var palīdzēt jums uzlabot vispārējo veselību un izskatu jūsu ādai. Lūk, mēs esam uzrādījuši jums dažus no tiem.

Kārpu noņemšana – Kārpas ir nelielas izciļņi uz ādas vai gļotādām, ko izraisa cilvēka papilomas vīrusu vai HPV. Tie ir ļoti bieži un parasti apstrādā ar salicilskābi vai sasaldēšanu. Ir arī cilvēki, kas iesmērē kārpas ar vadu lentu. Lūk, dažas vairākas iespējas, ko jūs varētu mēģināt:

BANĀNI
Banānu mizas ir vieglākā metode kārpu noņemšanai. Vienkārši berzējiet izaugumus katru nakti ar banānu mizu, divas nedēļas. Tā pazudīs ātri.

Ķiploki
Noņemt kārpas divās nedēļās, izmantojot sasmalcinātus ķiplokus un ķiploku sulu. Berzēt dažus sasmalcinātus ķiplokus uz kārpu katru vakaru un pārlikt apsēju pār to. Jūs varat arī izmantots ķiploku sulu uz izaugumu divreiz dienā.

Tīrs neapstrādāts medus
Priekšrocības medum ir labi reģistrētas un kārpu likvidēšana ir viena no tiem. Vienkārši berzējiet nedaudz medu uz kārpu naktī un aptiniet ar apsēju. Medus lēnām noņems kārpu. Ir pat gadījumi, kad kārpas nav atgriežas pēc medus izmantošanas, lai ārstētu tās.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kā panākt vēlamo efektu!

You may also like...