Ja Tu nepārstāsti darīt šīs 10 nabadzības piesaistošās lietas, tad uz visiem laikiem dzīvosi kā nabags!

Ikviens cilvēks vēlas kļūt bagāts un veiksmīgs. Tas ir kā nesasniedzams cilvēka ideāls. Taču pastāv tāds mīts, ka, lai gūtu bagātību, nepieciešams iztērēt daudz laika un spēka, kā arī nepieciešams atteikties no visām ērtībām. Vai tiešām neatliek nekas cits, kā cerēt, ka piedzimsi bagātnieku ģimenē?

Šeit nu ir jāatzīmē, ka nabadzība nav finansiālais stāvoklis, bet gan domāšanas veids. Šis fakts rada daudz šaubu un neticības. Lai gan turīgākie cilvēki ar savu veiksmes noslēpumu dalās negribīgi, ziņkārīgie to tik un tā atklāj.

Lūk, 10 paradumi, no kuriem būtu jāatsakās, ja vēlies domāt kā bagāts cilvēks. No tiem ir jātiek vaļā un drīz vien parādīsies arī rezultāts.

1. Nabags vienmēr meklē vainīgos.
Nabadzīgais cilvēks savu finansiālo stāvokli norakstīs kā vecāku, vīra vai sievas vainu, vainīga var būt pat valsts un apkārtējie, galvenais, ka ne viņš pats uzņemas vainu. Viņš nespēj atzīt to, ka atbildība par viņa finansēm gulstas tikai uz viņa pleciem.

2. Sevis žēlošana.
Nabags vienmēr atradīs, par ko sevi pažēlot. Viņš būs piedzimis ne tajā valstī, ne tajā laikā, nav pietiekama izglītība, ideāls ķermenis. Iemesls var būt pat magnētiskās vētras! Viņš atradīs desmitiem argumentus, taču ar žēlumu kapitālu vēl neviens nav nopelnījis.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...