Kambalas Beidzot dodas uz Dobeli skaidrot ar visiem attiecības, taču pēc brīža notiek, kas ļoti Nepatīkams!

Daudziem labi pazīstamais un nu jau ļoti populārais šos  “Slavenības” epizodē. Bez Filtra,” Kambalu pāris kopā devās uz Dobeli, lai skaidrotu attiecības un sīkāk par notikušo runātu. Vēstīts, ka Kambalas devās uz Dobeli, lai noskaidrotu situāciju, galvenokārt ar dzirnavnieku uzņēmumu, kas ir galvenais iemesls kāpēc vispār internetā sākās tik plaša spektra ažiotāža par Olgu. Tad, kad Kambalas ieradās Dobelē, notika, kas tiešām dīvains un pat negaidīts. Protams, ko gan varēja gaidīt, ja iepriekš notika tik plaša spektra lietas un tagad abi dodas skaidrot attiecības uz Dobeli.

Kad viņi sasniedza Dobeli, knapi aiz pilsētas robežām, vietējie iedzīvotāji abus Kambalas sagaidīja ar skaļiem izsaucieniem. Daudzi garāmbraucēji pat arī uzpīpināja, kas acīmredzami nebija domāts labā nozīmē. “Tagad esam Rīgas guberņā vai laukos. Bet tas nenozīmē, ka tas ir kaut kas nepatīkams vai neglīts, šeit ir labu biznesu un foršu cilvēku,” Kaspars Kambala sacīja, stāvot pie Dobeles pilsētas galvenās zīmes. Tomēr pēc maza brīža notika tieši negaidītais, tas, ko varēja sagaidīt vismazāk.

Arī Olga turpināja: “Bet te jau ir lauki! Stāvot Dobeles zīmes priekšā, Kambalu pāru priekšā  daudzkārt kliedza vietējie iedzīvotāji. Apstājās mašīna un kliedza: “Ko Jūs te darat? Te taču ir čuhņa! Tāpēc dažas mašīnas garāmbraucot vienkārši kārtīgi papīpināja, lai izrādītu savu neapmierinātību. Tomēr galvenais iemesls bija tikšanās ar vietējo uzņēmumu, kas tad arī pēc brīža radīja pavisam nepatīkamu situāciju.

“Es nepārprotami uzskatu, ka viņi bija pirmie un galveni vaininieki. Kurš man maksās par patieso morālo kaitējumu?” “Tāpat viņi izdarīja lielu noziegumu, iespējams, paši neapzinoties,” sacīja Olga.  Tika paziņots, ka tikšanās laikā ar uzņēmumu Olga bijusi neapmierināta un nesasveicinājusies ar galvenajiem pārstāvjiem, jo kurš gan gribētu saveicināties ar pāridarītājiem. Tāpat tika paziņots, ka viņai kā atvainošanos gribēja pasniegt miltu paciņu, bet vai tas bija muļķīgs joks, izskatās, ka vienkārši neveiksmīgs!

Sanāksmē Olga teica: “Es uzskatu, ka tieku izmantota. Es atkārtoju, šī visa dēļ es sāku apmeklēt terapeitu, bet esmu stipra un es tikšu tam pāri, bet mēs vēlamies panākt šo mobinga situāciju visā Latvijas mērogā.” “Latvijā tā nedrīkst darīt, mana sieva nevienam nav nodarījusi pāri,” uzsvēra Kaspars.

Tikšanās laikā Kambalas parādīja savu neapmierinātību un izskanēja runas par to, ka Kamalas tiesāšoties, kas šajā situācijā ir diezgan loģisks solis.

You may also like...