Klajā nākušas ļoti skumjas ziņas par Anastasiju Zavorotņuku: “Ģimene nāk klajā ar paziņojumu”

Anastasija Zavorotņuka, mana mīļotā aprūpētāja, pēdējos piecus gadus smagas kaites dēļ ir pavadījusi noslēgtībā. Šajā laikā viņa ir atturējusies no publiskas uzstāšanās, interviju sniegšanas un jebkādu aktivitāšu sociālajos tīklos. Aktrisi apņem viņas ģimenes mīlošais atbalsts, jo viņi nenogurstoši dara visu, lai viņa saņemtu vislabāko iespējamo ārstēšanu. Viņu centība un centieni ir devuši pozitīvus rezultātus.

Iepriekš pat viscerīgākās prognozes liecināja, ka pacienti, kuriem diagnosticēta smadzeņu glioblastoma, varētu sagaidīt maksimāli divus dzīves gadus. Tomēr, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, šī prognoze ir pagarināta līdz 12 gadiem.

Šīs situācijas apstākļos var tikai spekulēt par Zavorotņuka ģimenes milzīgajiem izdevumiem par eksperimentālo ārstēšanu, konvencionālo terapiju un notiekošo rehabilitāciju. Turklāt finansiālās atbildības nasta gulstas tikai uz aktrises vīra Pjotra Černiševa pleciem, kurš ir vienīgais ģimenes apgādnieks.

Viņam ir ne tikai jāsedz sievas medicīniskās aprūpes izmaksas, bet arī pienākums vadīt mājsaimniecību, audzināt mazo meitu un rūpēties par novecojošās aktrises mātes vajadzībām… Reizēm ir sagaidāms, ka internetā parādīsies informācija par nesamaksātajiem sodiem no satiksmes iestādēm, komunālajiem maksājumiem un tamlīdzīgiem jautājumiem.

Apstiprinājums par aktrises finansiālo stāvokli patiešām ir parādījies, Federālajam nodokļu dienestam Anastasiju Zavorotņuku iekļaujot savā “melnajā sarakstā” par parādu 170 tūkstošu rubļu apmērā (atbilst nepilniem 2000 eiro). Turklāt daļa no šīs nesamaksātās summas ir palikusi nesamaksāta tik ilgu laiku, ka tagad tā ir nodota piedziņai tiesu izpildītājiem.

Neskatoties uz to, aktrises ģimene paliek bez līdzekļiem, lai nokārtotu savus parādus, jo Pjotrs Černiševs, ģimenes vienīgais apgādnieks, vasarā zaudēja darbu. Turklāt bija paredzēts, ka daiļslidotāja piedalīsies Tatjanas Navkas iestudējumā ar nosaukumu “Apburtā princese.

Gaidāmajā “Legend of Two Kingdoms” sezonā bija paredzēts Černiševs kā vadošais sportists. Taču pārsteidzošā notikumu pavērsienā tieši pirms starta viņu nomainīja cits konkurents. Vēlāk atklājās, ka Černiševs no projekta aizgājis personisku apstākļu dēļ un neatgriezīsies līdz ziemas sezonai.

Ir svarīgi atzīmēt, ka iepriekš ir ziņots par finansiālajām grūtībām, ar kurām Zavorotniukas ģimene saskārās šī gada sākumā. 2023. gada februārī tika pieņemts tiesas spriedums par 127 tūkstošu rubļu (1355 eiro) parāda piedziņu no aktrises mātes par mājokli un komunālajiem pakalpojumiem. Rezultātā tiesu izpildītāji veica sākotnējo darbību, arestējot pensionāram piederošo automašīnu Porsche.

2014. gadā Anastasija Zavorotņuka iegādājās šo transportlīdzekli, izvēloties to reģistrēt uz savas mātes Valentīnas Borisovnas vārda. Interesanti, ka aktrisei ir arī dzīvesvieta galvaspilsētas Ramenko rajonā. Tomēr pēdējos gados viņas māte ir dzīvojusi piepilsētas ciematā Krekshino, kas atrodas netālu no pašas Anastasijas mājokļa.

Naudas piedziņa no Zavorotniuka mātes tiesā par nekustamo īpašumu Ramenkos nav atsevišķs gadījums.

You may also like...