Lielākās Pasaules Farmācijas Kompānijas Slēpj Šo Patiesību! Ir Atrasts Auglis, Kas Dabīgā Veidā Iznīcina Vēzi, Lūk Kāda Ir Īstā Patiesība

Pēc daudzu ekspertu domām, ir viens auglis, kas patiešām spēj cīnīties ar vēzi dabiski un bez nelabvēlīgām blakusparādībām. Šis auglis ir 10 000 reižu iedarbīgāks nekā jebkura tradicionālā vēža ārstēšanas metode, bet lielās farmacētu kompānijas  cenšas paslēpt to no sabiedrības. Ja sabiedrība zinātu par šiem augļiem, farmācijas korporācijas nevarētu gūt labumu no šīs slimības.

Auglis par kuru tagad iet runa saucās Duriāns. Tas aug lielos kokos un ir ļoti salds, tāpēc tas bieži ir daudzos konditorijas izstrādājumos un  saldos dzērienos. Duriānu var viegli audzēt dārzā, jo to ir viegli uzturēt. Sula no šī augļa ir testēta uz daudzām vēža stadijām, un tas ir parādijis daudzas spēcīgas pret vēža lietas, bez ķīmijterapijas vai radiācijas blakus parādībām.

Antibiotiku spektrs augļos ir plašs – bez vēža tas var arī iznīcināt lielāko daļu sēnīšu un parazītu, vienlaikus regulējot spiedienu un samazinot stresu.

Pēdējo 5 gadu desmitu laikā ir bijuši vairāk nekā 20 pētījumi, kas apstiprina, ka Duriāns ir spēcīgs dabiskais līdzeklis pret dažādiem vēža veidiem, piemēram, krūts, resnās zarnas, olnīcu, aizkuņģa dziedzera un prostatas vēzi.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...