Lietas, kuras noteikti nevajadzētu darīt, ja Tev ir “sieviešu dienas”

Liela daļa vīriešu uzskata, ka sievietes ir pat pārāk emocionālas sarkanajās dienās, tieši tāpēc šeit ir aprakstītas vairākas lietas, ko nekādā gadījumā nevajadzētu darīt mēnešreižu laikā. Pie tam daudzām sievietēm pat ir grūti izkāpt ārā no gultas, nemaz neņemot vārā, ka daudzām ir hormonālās problēmas un krampji. Šeit būs aprakstītas lietas, ko pavisam noteikti nevajadzētu darīt!

Sportošana!
Jūs jūtaties ļoti uzpūsta tikai tāpēc, ka Jums ir mēnešreizes! Kad nedēļa būs beigusies, Jūs jutīsieties tikpat labi, kā iepriekš. Nav obligāti nepieciešams sportot, jo Jūs riskējat sabojāt savas sporta drēbes. Jums vajadzētu sevi pasargāt no briesmām, kad liksiet mazgāties drēbes, jo traipi var būt visur!

Ēst daudz šokolādes!
Noteikti neklausieties visās muļķībās, ko Jums saka! Jums nekādā gadījumā nevajadzētu ēst šokolādi, kad Jums ir mēnešreizes! Tas nekādā veidā Jums neliks justies labāk. Ja ir gribēšana, apēd pāris šokolādes batoniņus un ar to pietiks. Nepārspīlē, jo beigu beigās būsiet dusmīga tikai un vienīgi pati uz sevis.

Saldējums
Pavisam noteikti nevajadzētu aizrauties ar piena produktiem, kam ir ļoti augsts tauku saturs. Beigās tas vien radīs tādu pašu efektu, kā ēdot ļoti treknu gaļu. Tas attiecas arī uz krējumu un sieru. Kad Jūs gatavojat, centieties izvairīties no krējuma un siera taukiem, bet ja ir ļoti liela vēlme kādu apēst, tad centieties atrast kādu bez cukura un piena.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...