Lūk, cik ļoti bīstami ir skatīties spogulī, kamēr raudi. Atklāj Aleksandrs Šepss.

Savos padomos un ieteikumos dalās šova “Ekstrasensu cīņas” 15. sezonas uzvarētājs, mags un ekstrasenss, Aleksandrs Šepss.
Viņš atklāj, kas var notikt, ja skaties spogulī, kamēr raudi, kāpēc to nevajadzētu darīt un ko darīt, ja tomēr esi tajā ieskatījies. Par spoguļiem ir dzirdēti daudz un dažādi ticējumi, un mags atzīst, ka tos noteikti nevar ignorēt.

Zīlnieki mēdz teikt, ka meitene, raudot un skatoties spogulī, nomazgā arī savu skaistumu. Mēdz teikt, ka spogulis ir kā starpnieks starp mūsu un mirušo pasauli, tāpēc magi bieži tos izmanto, lai sazinātos ar aizgājējiem. Arī tas ir viens no iemesliem, kāpēc spoguļa priekšā raudāt nevajadzētu.

Šepss apgalvo, ka tā var salauzt savu aizsarglauku. Raudot spoguļa priekšā, mirušie var sajust jūsu negatīvo enerģiju un censties caur spoguli nonākt dzīvo pasaulē. Spogulī ieteicams skatīties ar smaidu, arī tad, ja noskaņojums nav pārāk labs – tādā veidā parādiet, ka esat garā spēcīgs.

Spoguļi tiek izmantoti arī pieburšanas rituālos, lāstu uzlikšanas rituālos, kā arī citos rituālos, jo spogulis ir spējīgs sajust cilvēka enerģētiku.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...