Mamma ar slēpto kameru nofilmēja, kā zobārsts labo viņas dēla zobus. Pēc brīža viss pārvērtās par murgu!

Izrādās, ka ikdienā ir atrodama vesela kaudze ar zobārstniecības dakteriem, kuri ļoti cietsirdīgi izturas pret bērniem. Jau pirms pāris gadiem visā pasaulē ir tika dibināta kampaņa, kura vērsta pret tieši šādiem zobārstniecības darbiniekiem un ārstiem. Šādu gadījumu pasaulē tik tiešām netrūkst un šis ir tieši viens no tādiem!

Šis atgadījums ir datēts ļoti daudzos televīzijas šovos un pārraidēs, lai cilvēki redzētu, kādi patiesībā mēdz būt zobārsti. Redzētais tik tiešām liek domāt, kā vispār šādi cilvēki var tikt līdz tik nozīmīgam amatam?

Izrādījās, ka par šo konkrēto zobārstu esot bijušas desmitiem sūdzību. Tas esot bērniem labojis zobus bez anestēzijas un tie klieguši pilnā histērijas balsī. Tāpat viņi esot piesiet pie speciāla dēļa tipa kostīma, kur tie nevar nedz pakustināt kājas, nedz rokas. Vai nav šausmīgi?

Taču šai sievietei izdevās uzfilmēt materiālu un parādīt šo necilvēcīgo rīcību visai pasaulei, izrādījās, ka šādi viņš labojot zobus, ikvienam, kurš tur dodas, taču pats pretīgākais ir tikai priekšā.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...