Olga Kambala Šodien nākusi klajā ar pilnīgi jaunu paziņojumu pilnīgi visai Latvijai! “Atklāts Noklusētais!”

Daudziem noteikti tas jau ir sācis apnikt, tomēr šajā situācijā ir vairākas lietas, kuras noteikti vēl ir jānoskaidro un jānokārto. Tieši šādā situācijā ir Olga Kambala, kura iepriekšējās dienas no cilvēku puses “tika apēsta bez sāls”, protams, ka ne visi bija pret viņu, tomēr ir daudzi, kuri tajā visā saskatīja ne to labāko viņā. Attiecīgajā situācijā Olga grib vērst skaidrību, kas notiks tālāk, un ko vispār sagaidīt šajā valstī, ja šādi izrīkojas milzīgs uzņēmums, no kā visiem it kā vajadzētu ņemt tikai zīmīgu piemēru. Izrādās, ka viss nemaz nav tik vienkārši kā sākotnēji varētu iedomāties un tas ir pamatots iemesls.

Līdz ar to, pašlaik viņa grib izteikties par to, kā viss ir mainījies un ieviest skaidrību cilvēkos, kāda ir reālā situācija pēc notikušā un cik ļoti ir cietusi arī viņas dzīve. Lai arī neko ļaunu viņa īsti nav izdarījusi, “pamatīgais joks” no Dobeles Dzirnavnieka izrādījās pārāk milzīgs visai valstij. Nekavējoties piemēru ņēmuši vēl citi cilvēki un firmas, kas to visu aizveda pat pārāk tālu. Tāpēc nav noslēpums, kāpēc Olga Kambala ir tik nikna un satriekta, ka izrautas divas frāzes viņu ieved bezdibenī citu dēļ. Šoreiz gan viņa nāk klajā ar ļoti svarīgu paziņojumu pilnīgi visiem, lai tas beidzot būtu skaidrs!

Populārajā Eiropas hitu radiostacijas studijā viesojās Olga Kambala . Viņa sacīja, ka “čuhnas” skandāls smagi ietekmēja viņas biznesu. Kosmētiku no Marokas Olga sāka tirgot pirms astoņiem gadiem. Viņa iepriekš izteikusies, ka biznesu smagi ietekmējis “čuhnas” skandāls, ko viņa apliecinājusi arī, apmeklējot populāro Eiropas radiostaciju tiešraidi klātienē personīgi. Olga atklāj: “Kopumā, kad sāku nodarboties ar “Slavenības. Bez filtra”, mans bizness sāka ciest.”, Daudzi domā, ka Es sēžu uz sava vīra naudas, jo tā bez maz vai tieku atspoguļota, bet neviens nezina par mana vīra honorāriem, kas ir vairāk kā desmit gadus veci un tie laiki jau sen ir pagājuši!”

Šobrīd cieš Olgas garīgā veselība un bizness. “Pirms tam bija grūti, bet mēs to kaut kā saņēmām. Tagad notiek tas, ka es no rīta pamostos un domāju – kā es dzīvošu, jāmaksā rēķini. “Uz jautājumu, ar ko viņa nodarbojas, Olga atbildēja, ka pirms astoņiem gadiem uz Latviju atvedusi marokāņu un arābu kosmētiku un uzreiz sākusi to tirgot. Uz jautājumu, vai tā nav kontrabanda, Olga smejoties atbildēja: “Nē, man ir SIA “Casablanca veikals”. Piegādāju uz veikalu, piedalos izstādēs, pārdodu Igaunijā.”

Podkāsta vadītājs uzteica Olgas pārdošanas spējas, un viņa pilnībā piekrita: “Man ir pārdošanas talants, piemēram, Drogas situācija, es stāvēju, skatījos uz lūpu krāsu, es runāju ar savu draudzeni meitu, un es teicu, es gribu šo toni. Es pamanīju divas sievietes, kas nāk pēc viena un tā paša. Man ir pārdošanas prasmes, neatņemiet to.”

Kā zināms, Kasparam ir arī savs bizness. Par to, vai “čuhņas” skandāls ir skāris arī viņas vīra uzņēmumu, Olga komentēja: “Kasparam nu tā…”

Tomēr tas nebija tik slikti, un uzņēmēja sacīja, ka viņu atbalsta klienti, tostarp tie, kuri kādu laiku neko nav iegādājušies.

You may also like...