Pasaules mediji satriec Pasauli un paziņo, ka mūžībā devusies viena no leģendārākajām mūzikas zvaigznēm

Lai arī cik skumji tas nebūtu, taču pasauli pārņēmusi ziņa, kas ātri vien “apiet apkārt visai pasaulei”, jo šis cilvēks bija īsts mūzikas leģenda. Protams, ka tas arī ir milzīgs trieciens visai muzikālai pasaulē, ņemot vērā, ka viņš ir viens no īstenām mūzikas leģendām. Tieši šajā saistībā ar ļoti skumju un nepatīkamu vēsti klajā nākuši pasaules mediji, kur atspoguļo visu notikušo un paziņo, kā tas viss realitātē notika, lai par to nebūtu šaubu.

Tieši šī iemesla dēļ, ar pavisam skumju ziņu klajā nākuši globālie pasaules mediji, kurā paziņots par to, ka mūžībā devies leģendārs un īstas mūzikas žanra pamatlicējs. Vai varat nojaust par kuru cilvēku tieši iet runa? Zināms, ka arī Latvijā ir daudzi cilvēki, kas sekojuši šim slavenajam cilvēkam, līdz ar to fani ir pilnīgi visā plašajā pasaulē. Laiks aplūkot, kas tad bija šī leģenda un kura mūzikas žanra pamatlicējs viņš bija!

87 Gadu vecumā mūžībā ir devies viens no Rokenrola mūzikas galvenajiem radītājiem – Džerijs Lī Lūiss, vēsta globālie mediji, kuri paziņojuši par viņa nāvi. Viņš kļuva slavens 1957. gadā ar savu galveno mūzikas hita singlu ar nosaukumu “Whole Lotta Shakin Goin On”. Pēc šīs dziesmas viņš ļoti ātri un veiksmīgi turpināja gūt panākumus ar savām tālāk radītajām dziesmām.

Luiss diezgan ātri ieguva iesauku (The killer) jeb latviski “slepkava”, saistībā ar to, ka viņš ļoti izteiksmīgi spēlēja klavieres un tam arī ir sava zināma reputācija, no kuras viņš guva labumu sev. Laiks aplūkot Džerija Lī Lūisa paša slavenāko dziesmu, to noteikti vajag dzirdēt! Lūk viņa prestižākā dziesma no jaunības :

Kā arī lūk viena no viņa pēdējām uzstāšanās reizēm :

Viņš tika uzņemts pirmajā Rokenrola slavas zālē 1987. gadā. Pie tam mūzikas kritiķis Roberts Kristagau par Luisu izteicās : “Viņa dziņa, viņa arī laiks, viņa neparastais vokālais spēks un nepārspējamā klavierspēle un viņa pārliecība tukšuma priekšā padarīja Džeriju par ļoti būtisku rokenrola pamatlicēju.” Diemžēl, pēdējos gados mūziķi vajāja ļoti dažādas veselības problēmas.

You may also like...