Pavisam Sliktas ziņas slavenās Olgas Kambalas dzīvē! Šoreiz viņa pieņem ļoti smagu lēmumu

Olga Kambala iepriekš bija precējusies 16 gadus un ir trīs meitu – Lukērijas, Loretas un Džuliannas – māte. Vecākajai meitai ir 16 gadi. Kā atklāja pati Olga, pirms viņa iepazina Kasparu, viņai bijis pielūdzējs – bokseris, taču abu attiecības nav izdevies. Kādu dienu, kad devos uz “LNK Boxing” “Instagram” lapu, lai apskatītu bokseri, ieraudzīju Kasparu : ak, tas ir tas pats puisis… Iegāju viņa profilā, sāku pētīt un vienkārši “palaikoju” dažas viņa bildes. Pēkšņi naktī viņš man uzrakstīja: “Es nevaru nepamanīt, ka tu man iedevi astoņus patīk…”

Tā iepazinās Kaspara un Olga un šodien viņi ir lielisks pāris ar lielisku iespēju sekot līdzi TV. Daudziem tas šķiet ne visai pieņemami, tomēr viņi ir gatavi dalīties savā privātajā dzīvē ar plašāku sabiedrību! Tāpat kā katrs pāris, attiecības nav bijušas vieglas — tām ir bijuši gan kāpumi, gan kritumi. Arī šoreiz Kambaliem nebija tā labākā pieredze attiecīgajā situācijā. Kā ziņots, Kambalu pāris naktī braukājis ar luksusa automašīnu pa Rīgas ielām, līdz sastrīdējušies, un abas puses savā starpā ļoti rupji runājušas, tā liecina, ka “Slavenības, Bez Filtra” pašā jaunākajā epizodē. Tomēr ar to lieta itin nemaz nebeidzās…

Olga gribēja piebraukt un nofotografēt mašīnas priekšrocības. “Gribēju uzrakstīt pāris īsus storijus, lai parādītu mašīnas iespējas.” Olga sāka ņirgāties par Kasparu, sakot, ka viņas vīrs, šķiet, nav īsti sajūsmā. “Ja tu būtu veca sieviete, es tev šautu pa degunu,” Olga teica vīram. Kaspars nepārprotami nesaprata Olgas vēlmes, un starp abiem izcēlās tik tiešām pamatīgs strīds. “Ja tu centies kādam kaut ko parādīt un iepriecināt, ja man nebūs tādas reakcijas, kādu gaidīji, tu tagad par mani izjokosi?” Kaspars bija neizpratnē par sievas uzvedību, attiecīgajā situācijā.

Kaspars teica , ka viņš nav tāds tips, kas izrādītu patiesu prieku par lietām, vienkārši tās viņu tik ļoti neaizrauj, kā šajā situācijā pašu Olgu. Kaspars atzīmē, ka viņš šīs lietas redz vienkāršāk, bez nekādām pārlieku lielām emocijām, jo tomēr tās ir vienkārši parastas lietas un viss.  Olga stāvēja uz ielas un teica: “Tev vajadzētu uzlēkt, dejot un teikt: mīļā, cik tu man esi forša man.” Kaspars atbildēja: “Man nav noskaņojuma tagad dancot te. Tas, ka mašīna te dejo un taisa skaņas ir forši, bet man to nevajag!”

Jo vairāk viņi skaidrojās, jo abi sāka plūkties vēl pamatīgāk! Kā vēstīts iepriekš, šova “Slavenības. “Bez filtra” zvaigznei Olgai Kambalai pēdējā laikā piedzīvots nepatīkams brīdis, kad Latvijas sabiedrībā uzliesmojis spars pēc neveiksmīgas piezīmes intervijā Sirds (tā var gadīties ikvienam, vai ne?).

Tagad, kad viss ir nomierinājies, Olga plāno veikt būtiskas izmaiņas savā izskatā. Ko teiks Kaspars, vai viņš bija gatavs tik krasām pārmaiņām sievas tēlā?

You may also like...