Pavļuts negaidīti paziņo pavisam nepatīkamu vēsti par Sertifikāta termiņiem! Atklājas noklusētas lietas!

Jau kādu labu laiciņu atpakaļ cilvēki, kuri potējās vieni no pirmajiem jau izteikušies, kā tad tur īsti būs ar iegūto sertifikātu, par kuru nācās tik steidzami un ātri potēties, nemaz nerunājot par to, cik ātri vai vēlu viņš beigsies un vai vispār vajadzēs pagarināt, un ja vajadzēs, tad kad? Tieši cilvēku lielās ziņkārības dēļ Pavluts beidzot nācis klajā ar vēsti, ko liela daļa gribēja dzirdēt jau tik tiesām sen. Pretēji sanāk, ka tie cilvēki, kuri potejās vieni no pirmajiem, nezina kas notiks tālāk. Par to, kā viss notiks talāk pašlaik skaidro pats Pavļuts.

Šobrīd ļoti svarīgi ir tas, vai sertifikāta derīguma termiņš tiks noteikts Latvijā kopumā, tāpēc par to uztraucas lielākā daļa cilvēku, kuri vakcinējušies jau ilgāku laiku un nav gaidījuši, kad kaut kas notiks nākotnē. Atbilde šobrīd ir TV24 raidījumā “Uz Līnijas”. Konkrētus viedokļus un atbildes sniedza pats veselības ministrs Daniels Pavļuts, kurš uzskata, ka tas pavisam noteikti ir jāzina ikvienam no mums.

Pavļuts saistībā ar šo jautājuma atbildēja pavisam skaidri un nepārprotami : “Nē! Latvija pagaidām nedomā spert šādu soli! Atsevišķas Eiropas Savienības dalībvalstis jau ir darījušas zināmu, ka arī to neplāno darīt, tieši tāpēc Latvija seko līdzīgam piemēram. Un kā pašlaik zināms, lielākā daļa Eiropas Savienības dalībvalstu to nemaz nav izdarījušas, tieši tāpēc šobrīd pavisam noteikti nav nekāda pamata uztraukumam,” izteicās Pavļuts, kurš nobeigumā piebilda, ka nav jāuztraucas par šo specifisko jautājumu kā tādu.

Tāpat viņš paguva komentēt sabiedrībā izskanējušo viedokli, ka sertifikāta sistēma ir ieviesta tikai gadu. Noteikti, ka jau internetā būsiet padzirdējuši daudzus jautājumus, kas tad īsti notiks pēc šī viena gada? Pavļuts atbildēja : “Jā, Eiropas Savienības normatīvais likums ir jau pieņemts gadu, tomēr tur rakstītajā tekstā idejas var arī paplašināt.”

“Pašlaik tā doma ir tieši tā, ja vajadzēs, tad arī pagarinās. Tomēr, lai vai kā, pašlaik cilvēkiem nav itin nekāda pamata satraukties, ka sertifikāta derīguma termiņš varētu ņemt un izbeigties.” Pavļuts piebilda, ka vienkārši ir jāturpina skatīties, kā situācija turpināsies tālāk, lai varētu pieņemt tālākus lēmumus.

Avots

You may also like...