Policija nākusi klajā ar nepatīkamu paziņojumu par meklēto Annu Jansoni… Atklājas nepatīkamas lietas

Pagājušā gada 2. novembrī mežā Jelgavas novadā atklāja trāpīgu ainavu, kurā bija atrasts bez dzīvības zīmes iepriekšējā dienā bezvēsts pazudušais zīdaiņš Luīze Evertovska, kura piedzimusi 2023. gadā. Diemžēl viņas māte, Anna Jansone, dzimusi 1989. gadā, vēl arvien nav atrodama. Valsts policija ir pabeigusi ekspertīzes procesu, kas saistīts ar zīdaiņa aiziešanas iemeslu, atklājot konkrētas detaļas.

Šis traģiskais notikums izraisa dziļu sēru un norūpējošus jautājumus par dzimšanas apstākļiem un vecāku likteni. Policija turpina intensīvi strādāt, lai atklātu Anna Jansones atrašanās vietu un noskaidrotu šīs traģēdijas pilnu stāstu. Šāds notikums liek sabiedrībai apzināties bērnu un ģimenes labturības nozīmi, un daudzi izsaka līdzjūtību Luīzes tuviniekiem šajā smagajā laikā.

Pagājušā gada 1. novembrī Valsts policijai nonāca informācija par divu bezvēsts pazudušo personu – 1989. gadā dzimušo Annu Jansoni un viņas mazu meitu, 2023. gadā dzimuso Luīzi Evertovsku.

Turpinot intensīvas meklēšanas darbības, nākamajā dienā, 2. novembrī, Valsts policijas darbinieki veica mērķtiecīgus pasākumus mežā, kas atrodas Jelgavas novadā, Valgundes pagastā. Šajā procesā tika atrasta automašīna, kas saistīta ar pazudušo personu lietu, un diemžēl tajā atklāja mazu bērnu, kuru iepriekšējā dienā bija izsludināts meklēšanā.

Šis traģiskais notikums lika Valsts policijai nekavējoties uzsākt kriminālprocesu, kā arī veikt ekspertīzes, lai noskaidrotu šīs traģēdijas apstākļus. Valsts sabiedrība ir šokēta un norūpējusies par šo sēru pilno situāciju, un liela uzmanība tiek pievērsta notikušā izmeklēšanai.

Šobrīd paziņots, ka Policija ir saņēmusi visu izmeklēšanu un analīzes par bērnu, kas atradās mašīnās. Ekspertīzes slēdziens tik tiešām liek pamatīgi aizdomāties. Lielākā daļā nemaz nevar iedomāties, kas analīzēs un ekspertīzēs tika noskaidrots!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...