Putekļu Ērcīšu Invāzijas Atrastas 4 no 5 Mājsaimniecībām. Tās Visticamāk Ir Arī Tavās Mājās Un Gultā – Uzzini, Kā No Tām Atbrīvoties

Putekļu ērcītes ir ļoti mazi kukainīši, kas dzīvo paklājos, gultās un mēbeļu pārvalkos, tās barojas no atmirušajām ādas šūnām. Četrās no piecām Amerikas mājām ir atklāta šī infekcijas, un tā var izraisīt neskaitāmas alerģijas un elpošanas sistēmas problēmas, tāpat var rasties arī ādas reakcijas.

Ja Tev ir šķavas, tekošs deguns, niezošas, sarkanas un asarojošas acis, niezošs deguns, aizlikts deguns, sausa rīkle vai mutes dobums, bieža klepošana, zili riņķi zem acīm vai sāpes un spiediens sejā, iespējams, esi putekļu ērcīšu invāzijas upuris.

Cilvēki ar astmu var sastapties arī ar grūtībām elpot, sēkšanu, sāpēm krūtīs, paaugstinātu jutību pret aukstumu un miega traucējumiem.

Viens veids, kā šos radījumus likvidēt ir kārtīgi tīrīt palagus. Taču matračus un spilvenus nav tik viegli iztīrīt. Ja tavam putekļu sūcējam nav speciāls filtrs, putekļu ērcītes var palikt tur, kur bijušas. Mēs atklājām lielisku veidu, kā atbrīvoties un nogalināt putekļu ērcītes, un šis vienkāršais risinājums ir izsmidzināmā pudelē ievietota eikaliptu eļļa.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...