Šī Modele Izdzīvo Ar Nieka 3 Āboliem Dienā Un Tā 8 Gadus. Aplūko, Kāda Viņa Izskatās Tagad – Šausmas!

Victoire Macona Dauhere ir 18 gadus veca franču studente kurai ir diezgan interesanta atdzīšanās. Proti, viņa eksāmenu gatavošanās laikā nolēma veikt nelielu pārtraukumu , lai dotos iepirkties ar māti. Taču šī diena faktiski bija viņas dzīves pagrieziena punkts, lai gan viņa to nemaz nezināja. Kamēr viņa iepirkās, viņa pamanīja kādu slavenu modelēšanas aģentūras pārstāvi, kas ir sapnis gandrīz katrai pusaudzei.

Lai gan viņa bija paredzējusi studēt “Science Pro”(profesionālo zinātni) – izcilā Universitātē, Parīzē, viņa nolēma pievienoties Elite modelēšanas aģentūrai, jo kaut kā juta visu šarmu un spīdumu  sev apkārt no modelēšanas pasaules.

Tomēr, tiklīdz viņa iegāja, viņas dzīve būtiski mainījās.

Šī jaunā meitene sevi atrada šī šarmantā loka slazdā, kur pjedestāls pieder plānām ķermeņiem, respektīvi tievam. Viņa atzīst: ” neviens man neteica, ka man vajadzēs zaudēt svaru. Bet man teica: septembrī tu piedalīsies modes nedēļā, drēbes būs 32-34 izmēros, un tiem būs jāder. “

Lai sasniegtu šo mērķi, viņa sāka badoties un 2 mēnešu laikā zaudēja 22 mārciņas. Viņa ēda 3 ābolus un dzēra dzirkstošo ūdeni visas dienas garumā. Reizi nedēļā viņai bija atļauts apēst kādu zivju vai vistas gabaliņu.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu un aplūko, kāda viņa izskatās šobaltdien!

You may also like...