Šī Sēnes Mikstūra Spēj Cīnīties Ar Vairogdziedzera Problēmām, Nelīdzsvarotību, D Vitamīna Trūkumu Un Pat Vēzi!

Ir daudz dažādu veidu sēnes un lielākā daļa no tām ir labvēlīga jūsu veselībai. Tās var izmantot kā zāles, ārstējot dažādas slimības no derīgajām īpašībām, ko nevar atrast lielākajā daļā citu sastāvdaļu. Sēnes un vairogdziedzera nelīdzsvarotība Hipotireoze raksturojas ar zemu vairogdziedzera funkciju , bet hipertireoze ar paaugstinātu aktivitāti vairogdziedzerī. Daudzi cilvēki pēdējā laikā cieš no šiem vairogdziedzera darbības traucējumiem un viņi abi ietekmē vispārējo veselību. Šīs vairogdziedzera slimības var ietekmēt arī svara zuduma procesu, jo dziedzeris regulē vielmaiņas funkciju un reģenerāciju ķermeņa šūnās un kā arī ķermeņa temperatūru.

Sēnes ir spēcīgs antioksidants, jo tās satur lielu daudzumu D vitamīna un joda, tie ir lieliski priekš vairogdziedzera. Tātad, ja jums ir vairogdziedzera traucējumi, izvēlēties jauno atmateni, baltās pogas, enoki, šitake, austeru vai Portobello sēnes. Jums izdosies līdzsvarot vairogdziedzera funkciju šajā dabiskajā veidā, nevis izmantojot tiroksīnu un līdzīgus medikamentus vairogdziedzera apstākļos.

Sēnes un imunitāte

Pārmērīga imūnsistēmas aktivitāte rada iekaisumus un tādu stāvokli, kas ļauj imūno sistēmu mūs aizsargāt . Piemēram, alerģijas var negatīvi ietekmēt imūnsistēmas funkciju . Šo problēmu gadījumā, jums ir nepieciešams kaut kas uzlabos imunitāti bez iekaisuma uzlabošanas . To var izdarīt ar sēnēm, jo ​​tie paātrina siekalu sekrēciju imūnglobulīna A kas paātrina imūno sistēmu, neradot nekādu iekaisumu.

SIGA sekrēcija palielinās par 50%, ja jūs ēsdat 1 glāzi vārītu pogu sēnes katru dienu vienu nedēļu. SIGA līmenis paliks tik augsts vēl vienu nedēļu, pat ja jūs vairs naēdīsiet sēnes . Ar sēnēm, piemēram, beta-glikāna fizo ķimikālijs arī uzlabos imūnsistēmas funkcijas.

Tātad, ja jūs esat vecāks vai jūs imūn funkcija ir zema, padarot sēnes daļu no jūsu uzturu.

Sēnes un vēzis

Tie ir ļoti spēcīgi vēža izplatīšanās procesā, jo specializēto lectīnu un enzīmu inhibitori. Šīs sastāvdaļas var arī sadalīt vēža šūnas.

Sēnes satur lielu daudzumu selēna, minerālu, ko izmanto parastā vēža ārstēšanā. Šis minerāls samazina urīnpūšļa vēža risku, saskaņā ar pagājušā gada pētījumiem. Aptuveni 50% no ikdienas vajadzībām selēnu var atrast 100 gr. vārītā shitakē un jaunās atmatenes izejvielās. Un neapstrādātā baltā pogā, ir aptuveni 20% no šīm vajadzīgām ikdienas minerālvielām.

Šķir nākamo lapu un uzzini, uz ko vēl šīs sēnes ir spējīgas! 

You may also like...