Tikusi publicēta ļoti nepatīkama informācija Latvijas iedzīvotājiem! Lūk par ko vēl Jums tagad nāksies maksāt!

Šajā situācijā viss tik tiešām jūk un brūk, tomēr par spīti tam, atklājās, ka tas viss nemaz nav viss, jo gaidāmas vēl nepatīkamas pārmaiņas un diemžēl tas ietekmēs aizvien vairāk un vairāk. Šobrīd vispār vairs nav saprotams, kurā brīdī varam gaidīt kaut mazākās izmaiņas uz labo pusi, jo viss turpina iet tikai uz slikto pusi un mēs pat neesam vēl galā. Lais ķerties klāt galvenajai problēmai.

Noteikti jau zinat un paši uz savas ādas saskaraties ar to, ka pašlaik elektrības cenas ir tik dārgas kā nekad un tieši šī iemesla dēļ ciešs tūkstošiem cilvēku, nemaz nerunājot par milzīgo inflāciju un ēdiena cenu kāpumu, kas šo visu situāciju padara ļoti nepatīkamu lielākajai daļai iedzīvotāju, protams, tikai ne turīgajiem, kuri spēj ar šo visu situāciju tikt galā pavisam vienkārši. Šī situācija var skart pat vairākus valsts reģionus un viens no tiem ir nācis klā un tagad tas būs pamatīgs trieciens tūkstošiem cilvēku, bet vai kāds ko lietas labā vispār varēs darīt?

Jau no 1. Aprīļa par vairāk nekā 100% varētu pieaugt siltumpiegādes tarifs Ropažos, Zaķumuižā un Muceniekos, tā liecina uzņēmuma SIA VILKME paziņojums oficiālajā izdevumā Latvijas Vēstnesis. Jāņem vērā, ka tas būs ļoti smags trieciens tūkstošiem cilvēku, jo šajās konkrētajās vietās dzīvo ļoti, ļoti daudz cilvēku un ko Jūs darīt, ka pēkšņi uzināt, ka par elektrības rēķinu jāmaksā vairāk par nekā 100%? Pagaidiet, jo tas ir tikai sākums, 100% ir tikai mazākais, patiesībā šis cipars būs krietni lielāks un lūk ko tas nozīmē.

Konkrētajā lēmumā norādīts, ka siltumenerģijas tarifs Muceniekos pieaugs par 142,9% no 48,86 Eiro par megavatstundu (MWh) līdz 118,16 Eiro par MWh. Tajā starpā siltumenergijas ražošanas tarifs kopumā pieaugs par 163.3% un siltumenerģijas un sadales tarifs par veseliem 170,3%. Savukārt tirdzniecības tarifs samazināsies par 68% un akcīzes nodokļa komponente par 4,8%. Plānots, ka tarifs Ropažos pieaugs par 111,2%, kas ir arī milzīgs lēciens.

Arī pēdejās vietās situācija būs ļoti līdzīga, jo viņu piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā jau 2022. gada 1. aprīlī. Šīs tarifa izmaiņa ir saistītas tieši ar Vilkme siltumapgādes darbīas teritorijas maiņu, kā arī ar milzīgajām un būtiskajām izmaiņām energoresursu iepirkuma cenās, kas būs vairāk nekā milzīgs sitiens šī reģiona iedzīvotājiem, jo nāksies pārmaksāt vairāk nekā 100% par esošo summu.

You may also like...