Tu Pavisam Noteikti Kādreiz Esi Lietojis Šīs Zāles! – Momentā Pārtrauciet Tās Lietot. Šīs Zāles Burtiski Iznīcina Jūsu Nieres!

Miljoniem cilvēku paļaujas uz ārstu padomiem un simtprocentīgi tic visam, ko viņi saka, kad tiek izrakstīti medikamenti.  Arī mums ir paradums iedzert kādu tableti, kad jūtam pat nelielas sāpes, bet patiesībā tas ir ļoti slikts ieradums, kas var atstāt nopietnas sekas uz mūsu nierēm.

Tabletes iedzeršana bez ārsta uzraudzības un pat vieglu slimību ārstniecību uzticēšana medikamentiem var nopietni kaitēs Jūsu nierēm un radīt papildus problēmas. Tieši tas ir iemesls, kāpēc Jums būtu jāpievēršas dabiskajiem līdzekļiem, kas ir tikpat efektīvi, kā lielākā daļa medikamentu – saskaņā ar pētījumiem ir daudzi augi, kas var būt tieši tikpat efektīvi cīņā ar vēzi, kā mūsdienu medicīnā pielietotajām pretvēža metodēm.  Kad medikaments iedarbojas uz aknām, tad tām tiek samazināta funkcionalitāte, kas ļauj toksīniem uzkrāties asinīs un apdraudēt Jūsu veselību.

Ja tā notiek, jums iespējams var būt nepieciešama dārga medicīniskā terapija, kas Jums pat var nepalīdzēt.

Lielākā daļa no populārajiem medicīnas līdzekļiem ir ļoti bīstami tieši priekš nierēm, un lūk saraksts ar zālēm, no kurām būtu jāizvairās:

Šķir nākamo lapu un uzzini! 

You may also like...