Uz Šīs Saliņas Atrodas, Kas Vienreizējs – Uzzini, Kas Tieši Atrodas Šajā Nekurienes Vidū!

Laiks kļūst nedaudz vēsāks un saule sāk rietēt jau agrāk kā iepriekšējos vasaras mēnešus. Drīz, lapas sāks mainīt krāsu un gaisā būs jūtams rudens. Rudens ir lielisks gadalaiks, brīnišķīga laikapstākļu un ainavas kombinācija, lai kur mēs skatītos. Vienīgā problēma ar rudeni ir tam sekojošie puteņi un stindzinošais aukstums. Dažas stundas, kas liekas kā minūtes, ar saules gaismu.Mēs slēpjamies māju siltumā un ar nepacietību gaidām pavasari.

Šajā miegainajā laikā mēs fantazējam par brīnišķīgo iedegumu, saules stariem skrienam pār mūsu ķermeni un lielisko atvaļinājumu paradīzē, ko tik ļoti gaidām. Lai šo aukstuma sezonu vieglāk pārciestu, esam atraduši šo paradīzi no kuras sapņi ir veidoti. Šī mazā paradīze atrodas Maldivu salās un izskatās satriecoši, tur jādodas lai aizmirstu visas mūsu problēmas.

Kokoa sala kūrorts, Maldivijā

1

Šo kūrortu sastāda 36 laivu-istabas.

2

Kūrorts ir aprīkots ar visu nepieciešamo. Šeit ir bārs, sporta zāle, spa, restorāns un pat peldbaseins, ja jums negribas no savas istabas ielekt Indijas okeānā.

Cocoa Island Maldives June09

Istabas rada sajūtu, ka patiešām peldat pa okeānu, bet nekāda kustība nenotiek, tātad arī jūras slimība nav šķērslis. Sajūta, noteikti, ir brīnišķīga.

4

Ir divi gājēju celiņi, kas savieno laivas ar sauszemi.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu!

You may also like...