Vai esat aizdomājušies, cik daudz laba dod sīpols? 5 Veselības problēmas, kuras var izārstēt ar sīpoliem

Tas ir labi zināms fakts, ka ķiploki ir viena no spēcīgākajām dabīgajām antibiotikām, taču tikai daži zina, ka sīpoli ir ārkārtīgi efektīvi mūsu veselībai kopumā.
Šis ir saraksts ar piecām veselības problēmām, kuras sīpols var izārstēt:
1. Atbrīvojieties no aizsprostotām ausīm ar ausu vasku
Pēc tam, kad esat noņēmis sīpolu vidu, uzvelciet audumu un lieciet sīpolu auss kanāla sākumā ar auduma palīdzību. Esiet uzmanīgi, lai sīpolu nevelk iekšā ausī. Atstājiet to tur pa nakti un no rīta jūs redzēsiet, ka vasks ir kļuvis mīksts un viegli izņemams.

2. Apdegumu ārstēšana
Sīpolus sagrieziet uz pusēm un novietojiet sīpola sagriezto pusi uz apdeguma vietas. Turiet to līdz pat divām minūtēm. Sīpols atbrīvo sāpes, un tas nomierinās apdeguma vietu.
3. Atvieglojiet bites vai lapsenes dzēlienu
Ja jūs esat saķērušies ar bišu vai lapseņu dzēlienu, pirmā lieta, kas jums jādara, ir noņemt dzēlienu. Pēc tam, kad esat to izdarījis, nespiediet vietu vai nesaskrāpējiet to, vienkārši ņemiet sīpolu, samīciet to un novietojiet uz sāpīgās vietas.

4. Pazeminiet ķermeņa temperatūra
Ja jūs saskaraties ar augstu temperatūru, ņemiet sīpolu, sagrieziet mazos gabaliņos un ievietojiet to zeķēs. Apmēram pāris stundas valkājiet zeķes, un jūs redzēsiet, ka jūsu ķermeņa temperatūra samazināsies.

5. Toksīnu izvadīšana
Šī ir ļoti vienkārša un ļoti izdevīga prakse. Ēd svaigu sīpolu un samaziniet toksīnu līmeni organismā.

Un šie ir tikai daži piemēri, ko spēj paveikt sīpols. Daudzi ārsti zina par veselīgajām un dziednieciskajām sīpola īpašībām. Turiet sev tos vienmēr tuvumā un neaizmirstiet tos arī iekļaut savā ēdienā!

You may also like...