Valdība Tev nodrošinās ne tikai darbu, kur alga ir ne mazāk kā 2000 Eiro mēnesī, bet arī hektāru zemes, ja vien piekritīsi pārcelties uz šo skaisto vietiņu

Kurš gan negribētu doties uz pasaku zemi, kur apkārt valda viens vienīgs klusums un skaista daba? Katrs kādu reizi savā dzīvē ir domājis par to, kā būtu paņemt visas savas mantiņas un doties kaut kur tālu prom un skaistu zemi. Izrādās, ka pašlaik tā ir vistīrākā realitāte. Pārāk skaisti, pat lai būtu realitāte.

Tā tik tiešām ir kļuvusi par realitāti. Pie tam, ja Tev ir vajadzīgs stabils darbs un vēl kāds zemes pleķītis uz tava vārda – tad Keipbretona būs īstā vieta priekš tevis un bez nekādiem jokiem, jo valdība to visu Tev tiešām sniegs, pie tam ar atplestām rokām!

Kanādas provinces daļā, kura tiek saukta par Jauno skotiju ir atrodama vieta, ko sauc par Keipbretonu. Šī vieta visā pasaulē ir zināma ar savām elegantajām un burvīgajām zemēm un pasakai skaistajiem dabas skatiem.

Ikviens, kurš būs ar mieru uz šejieni pārcelties dabūs prātam neaptveramus dzīves bonusus, itkā tā būtu pasaku zeme, bet šoreiz tā arī ir. Tomēr ir kāds nosacījums…

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...