Viņķele pēkšņi ir nākusi klajā ar ļoti nepatīkamu ziņu – Izrādās, ka tas nav bez pamata!

Jāņem vērā, ka pēdējo divu nedēļu laikā Latvijas teritorijā ir reģistrēti 11 ar koronavīrusu inficētas personas, kuras ir ieradušās Latvijas valstī no Krievijas. Tie mūsu statistikā jau ir pietiekami pamatoti dati, tā paziņojusi Veselības ministre Ilze Viņķele (AP)

Šādā veidā Viņķele komentēja situāciju sociālajos medijos par milzu sacelto ažiotāžu, ka Covid-19 uzliesmojums izraisot tieši no Krievijas atbraukušies pilsoņi vai ārzemnieki. Tas licis daudziem cilvēkiem izteikties diezgan skaidri.

Taču viņa pati azinusi, ka nemaz neesot pieejama informācija par to, cik tieši ar Covid-19 inficēto cilvēku, kuri Latvijā iebraukuši ir tieši no Krievijas. Un nav zināms vai viņi ir mūsu valsts pilsoņi vai cilvēki ar vienkāršu termiņuzturēšanās atļauju Latvijas teritorijā.

Slimību Profilakses un kontroles centrs (SPKC) jau ir paziņojis, ka viņu rīcībā nav informācijas par to, vai tie ir Latvijas pilsoņi, kas atbraukuši no Krievijas un bijuši, piemēram, tīri darba darīšānās, izteikusies Ilze Vinķele.

Tāpat viņa paziņoja, ka gandrīz tikpat liels saslimušo skaits Latvijā ir ieradušies tieši no Zviedrijas. “Varam redzēt samēru, kas ir praktiski identisks.”

Jāņem vērā, ka internetā nonākusi milzu ažiotāža par notikušajiem pasākumiem Tērbetas ielā. Svinībās acīmredzami tika pārkāpti teju visi ierobežojumi un cilvēki ar to nav apmierināti.

Kāds no uzņēmējiem jau izteicies, ka pilnīgi neesot jēgas ievērot ierobežojumus, jo redz priekš Viņķeles pasākumam, kas viņiem ir svarīgi, varēja pārkāpt ierobežojuus, tad arī ikdienā cilvēki varot darīt to pašu, izteicies uzņēmējs.

You may also like...