Vīrieša ieraksts internetā par Trešās potes blaknēm izraisījis milzīgu rezonansi un Bailes Latvijā

Pašlaik kopumā Latvijā jau vakcinācijas pret vīrusa kursu, saņemot abas divas potes, kā arī “Johnson & Johnson” (J&J) gadījumā tikai vineu poti, kopumā ir noslēdzis jau 1.261 miljons iedzīvotāju un šis cipars pašlaik varētu būt vēl lielāks, jo ar katru dienu cipari turpina augt, varbūt ne tik ātri, bet tomēr. Jāņem vērā, ka šis kopējais cipars nav no mazākajiem, taču jāņem vērā, ka vakcinācijas procesu līdz šim ir sākuši 1,313 miljonu iedzīvotaju, kur daļa jau ir pat saņēmusi arī trešo poti jeb tautā iesaukto balstvakcīnu, kura ir ļoti svarīga un nepieciešama priekš mum visiem.

Vīrietis sociālajā tīklā Facebook atklāti izteicies un dalījies ar savu stāstu par to, kā viņa ķermenis reāģējis pēc Trešās saņemtās potes. Jau vairāk nekā 4000 Facebook lietotāju ir dalījušies ar to un ar vairāk nekā 1000 komentāriem. “3. Pote. Es padalīšos savā pieredzē. Katram ir savs viedoklis un es neapgalvoju, ka mani konkrētie secinājumi ir pilnībā objektīvi, kas attiektos uz visiem. Bet, lai šo visu ņemtu un noklusētu – es uzskatu par nepareizu, tādēļ gribu padalīties ar savu personīgo pieredzi.”

Tiem skolotājiem, kuri strādā ar nevakcinētajiem cilvēkiem pienākas trešā pote. Līdz ar to arī es saņēmu uzaicinājumu un ieguvu savu trešo poti jeb balstvakcīnu 16. novembrī. Pirms konkrētās potes veikšanas mani jau pabrīdināja, ka būs 1/2 deva, kas tajā brīdī manuprāt bija laba ideja, jo uzskatījumi, ka mazāka deva, mazāk arī pārslogos ķermeni. Līdz ar to, pirmās divas potes bija Moderna, tad uzskatīju, ka nekādām problēmām nevajadzētu būt. Jo pēc pirmās potes jutos salīdzinoši labi, tikai vienu dienu bija temperatūra. Pēc otrās potes, jau bija ilgāks drudzis un arī temperatūra. Savukārt pēc šīs trešās, iestājās vājums pēc divām nedēļā, beigās ar to visu man sākās ļoti smagas asinsspiediena problēmas un tika izsaukta pat ātrā palīdzība. Beigām tam visam sekoja divu nedēļu mēģinājums tikai normāli stabilizēt manu assinspiedienu. Par spīti visam, jau 16. decembrī es nonācu Gaiļezerā.

Par laimi beigās asinsspiedienas beidzot normalizējās. Taču ir jālieto daudz un dažādas zāles, lai viss tā arī paliktu. Protams, ka liels paldies katram ārstam un katrai medmāsai, kuri piedalījās manā ārstēšanā un tas bija tik tiešām jauki. Ar to visu mans stāsts arī beidzas, jo poti es saņēmu, tomēr ar pamatīgām sekām un papildus ārstēšanu, ko iepriekš pat iedomāties nespēju.

Secinājumi ir tādi, ka vakcīna rada pamatīgu stresu visam ķermenim! Tā nav tikai mana ideja vai iedoma, bet gan tas ir medicīnisks atzinums. Netieši, bet pote mani ļoti ietekmēja. Un diez vai es taisīšu ceturto, jo kas zina, kas varētu notikt tālāk. Potēšanos var salīdzināt ar boksu, jo kāds ar paciestu 1, 2, 3, kāds pat 10 sitienus. Bet vai tiešām mums būs vajadzīga nākamā pote ik pēc 6 mēnešiem? Retoriski jautāja vīrietis.

You may also like...