Zodiaka zīmes, kurām Augusta beigās zvanīs cilvēks no pagātnes. Būs ļoti nozīmīga un svarīga saruna!

Pagātne neaiziet uz visiem laikiem, tā atstāj dziļas pēdas sirdī un atgādina par sevi domās, jūtas, emocijās. Reizēm no pagātnes pienāk telefona zvans, kas liek sirdij sisties straujāk un trīcēt, nojaušot kaut ko svarīgu.

Astrologi apgalvo, ka šī vasara ir bagāta ar atmiņām un domām par pagātni, un tās būs ne tikai domas. Pagātne izmisīgi mēģinās ielauzties mūsu dzīvēs, tā gaidīs aiz stūra un neļaus virzīties uz priekšu. Kādam tas būs pa prātam, īpaši, ja viņš daudzus gadus būs gaidījis, ka viņa pagātne kļūs pat viņa tagadni un nākotni. Kādam tieši pretēji, nāksies ļoti stipri ciest no tā, ka atkal un atkal vajadzēs atgriezties atpakaļ savā pagātnē.

Tad kuras zodiaka zīmes saņems ilgi gaidīto zvanu no pagātnes un sāks no jauna pārdzīvot to, ko jau reiz ir pārdzīvojuši?

Zivis
Cilvēks no pagātnes piezvanīs Zivīm, un pateiks to, ka viņa dzīvei nav jēgas kopš tās brīža, kad viņi ir šķīrušies. Ja nevēlieties, lai tas notiktu, neatbildiet nepazīstamiem numuriem. Vienkārši ignorējiet pagātni, un tā neatgriezīsies.

Ja jūs tikpat stipri vēlieties visu atgūt atpakaļ, tad neaizmirstiet mājās telefonu, centieties visu laiku būs uz sakariem un pieejami. Bet nesteidziniet notikumus un necentieties pazvanīt pirmie, tas sabojās visu, kas varētu nokārtoties.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...