6 neizskaidrojamās mistērijas

Ik pa brīdim var dzirdēt par kādu notikumu kuru nevar izskaidrot. Šādi notikumi ir bijuši caur laiku laikiem un šajā rakstā tiks stāstītas par 6 no tām.

6-neizskaidrojamas-1

Kad kuģis SS Ourang Medan ceļoja caur Malakas taisni 1947. gada jūnijā tas sāka sūtīt signālu morzas rakstā. Tur bija teikts ”Visi apkalpes locekļi ieskaitot kapteini ir miruši un guļ uz galvenā klāja un komandtiltiņa. Vienvārdsakot visi ir miruši.” Pēc pauzes atnāca vēl viens ziņojums ”Es mirstu”.

6-neizskaidrojamas-2

Kad ”Sudraba Zvaigzne” , amerikāņu kuģis dzirdēja šo ziņu viņi devās izmeklēt kas noticis. Kad viņi atbrauca tad tiešām visi bija miruši. Katras personas sejā bija baiļu izteiksme un rokas it kā pēc kaut kā sniedzās. Kad ”Sudraba Zvaigzne” veda kuģi uz ostu tas pēkšņi aizdegās. Viņiem lika to atvienot. Kur tas palika neviens nezina.

6-neizskaidrojamas-3

Karolīna Valtera bija tikai 16 gadus veca, kad nomira Frīburgā, Vācijā 1867. gadā. Viņas māsa lika skulptoram uzstaisīt īsta lieluma skulptūru priekš kapa pieminekļa. Visus šos 148 gadus kāds katru mēnesi noliek vienādu pušķi uz pieminekļa.

6-neizskaidrojamas-4

Kad Soderu ģimenes mājā 1945. gada Ziemassvētku vakarā izcēlās ugunsgrēks tas pamodināja vecākus kuri paspēja izglābt 4 no 9 bērniem. 5 bērni sadega. Bet nekādus ķermeņus neatrada un māja nodega par ātru lai tie pilnībā sadegtu

6-neizskaidrojamas-520 gadus pēc ugunsgrēka Soderi saņēma foto Luisa pastkastīte (Luiss sadega). Vēstules otrā pusē bija uzrakstīts ”Luiss Soder. Es mīlu brāli Frenkiju. ilill boys. A90132 or 35” Atpakaļadreses nebija un vēljoprojām nav skaidrs no kurienes vēstule nāca.

6-neizskaidrojamas-6

1922. gadā 63 gadus vecā Andreass Grūbers, viņa sieva Kazīlija, viņu meita Viktorija Gabriela, Viktorijas abi bērni un viņu aukle Marija Baumgartnere tika nogalināti vienā vakarā mazā ciematā netālu no Minhenes. Slepkava nekad netika notverts.

6-neizskaidrojamas-7

Ģimene ticēja ka tur spokojas: pēdu nospiedumi parādās sniegā, no meža nāk dīvainas skaņas. Vienīgais pierādījums bija attēlā redzamais skaldnis (vai kā viņu tur sauca), un fakts ka visi lopi bija pabaroti.

6-neizskaidrojamas-8

Gunters Stols gadiem pirms savas nāves 1984.gadā ticēja ka viņī nāks pēc viņa, bez paskaidrojuma kas ir viņi. Nāves dienā viņš bija kopā ar savu sievu un ne no kā izsaucās ”Jetzt geht mir ein Licht auf!” kas tulkojas kā ”Es to beidzot sapratu”. Tad viņš uz krēsla uzrakstīja YOGTZE ,iekāpa mašīnā un aizbrauca.

6-neizskaidrojamas-9

3jos naktī viņu atrada mirušu mašīna kura atradās purvā.Viņš bija kails un autopsija noskaidroja, ka viņš ticis ievainots pirms avārijas un tika notriekts citā vietā. Viņu notrieca cits auto. Dīvainākais ir tas ,ka neviens nezina ko YOGTZE nozīmē.

6-neizskaidrojamas-11

Kad 9 jaunieši izdomāja iekarot Urālu kalnu virsotnes viņus atrada mirušus. Viņu ķermeņi tika atradi tik dīvainās pozās ,ka vēl tagad nav skaidrs kas noticis. Viņu telts tika sagriezta no iekšpuses un lāču pēdu nospiedumi tika atrasti mežā, kurā atrada divus mirušos tikai apakšbiksēs. Diemžēl vēl trīs ķermeņus atrada starp nometni un diviem mirušajiem mežā. Pēc dažiem mēnešiem atrada pārējos 4 ķermeņus 75 metrus tālāk. Diviem no viņiem bija drēbes atšķirībā no pārējiem. Šis incidents ir pazīstams, ka Djatlova pārejas negadījums.

You may also like...