Sieviete varonīgi izglābj bērnu

Kāda varonīga mamma izglābusi mazu  meitenīti, kura bija atstāta mašīnā, kamēr āra temperatūra bija sasniegusi 37 grādus pēc celsija.

Kāda divu bērnu māte no Kanzasas dalījusies ar saviem pārdzīvojumiem par visu notikušo situāciju. Viņa izskrējusi ārā no savas darba vietas, lai glābtu bērnu, kas bijis iesprostots mašīnā 37 grādu karstumā. Sieviete saka : “Logi bija pilnīgi līdz galam aiztaisīti ciet, arī visas durvis bija aiztaisītas un nebija iespējams tās atvērt, bet īpašnieku nekur blakus nebija redzami un meitenīte bijusi klāt sviedriem”

Meitenīte bija atglaudusi visus savus matus, un varēja vienkārši redzēt, kā no meitenītes seja kā ūdens piles lejā tecēja sviedri. Viņa šo skatu redzēdama momentā mēģināja atlauzt vaļā mašīnas durvis ar skrūvgrieža palīdzību, tomēr tad neizdevās. Pēc tam sieviete mēģinājusi izsit mašīnas logu ar dzelzs priekšmetu, tomēr pat ar visu dzelzs priekšmetu sievietei nav izdevies tik cauri automašīnas brangajam stiklam.

Man nekas neatlika, kā tikai lūgties, lai izdotos stiklu izsist, savādāk meitenīte vienkārši nomirs. Līdz visbeidzot stiklu izdevās ieplēst un pēc tam jau izsist pilnībā…

 

Beigās ar citām sievietēm, kas atradušās blakus, kopīgi izvilkušas divus gadus veco meitenīti laukā no mašīnas. Pēc brīža notikuma vietā ieradusies ātrā palīdzība. Par laimi meitenīte veselībai nekas nekaitēja un vēlāk meitenītei pakaļ ieradās viņas krustmāte.

Vainīgie, kas atstāja bērnu mašīnā bija onkulis un tante, kuri beidzot bija atnākuši līdz automašīnai un tika apsūdzēti par bērna apdraudējumu. Viņi neizrādīja pilnīgi nekādas emocijas, vienīgais jautājums, ko viņi jautāja glābējiem bijis : Vai apdrošinātāji segs sasistā loga izmaksas…

 

 

You may also like...