Lūk Kas Ir Patiesa Mīlestība! Vīrs 56 Gadus, Darīja Ko Īpašu, Dēļ Savas Sievas. Tas Liks Nobirdināt Prieka Asaras

Precoties katrs pāris savā skaistajā kāzu dienā viens otram apsola mīlēt, neskatoties ne uz ko! Taču šim pārim šie vārdi bija patiesi, Jūs tūlīt sapratīsies kāpēc.

Du Juanfans pirms 56 gadiem apprecēja skaisto Žo Jaunju, taču drīz vien sievieti piemeklēja slimība, pareizāk sakot, tas notika jau mēnesi pēc superīgajām laulībām, diemžēl slimība viņu padarīja paralizētu. Neskatoties uz smago situāciju Du Juanfans nepadevās un aprūpēja savu sievu, neskatoties ne uz ko!

1

Du katru dienu pārbauda savas mīļotās sieviete pierīti, lai pārbaudītu vai sievietei nav temperatūra, kas krasi varētu mainīt situācijas stāvokli.

1

Kad sieviete saslima, ārsti vairs nebija spējīgi palīdzēt, bet par spīti visam, Du nosolījās, katru savu dzīves dienu veltīt savai dārgajai sievai.

2

Viņš pameta savu darbu, lai tikai varētu būt klāt pie savas sievas, tā pat viņš sāka veikt visādus mājas darbu, ko parasti darīja viņa sieva.

3

Bet pati skaistākā daļa šajā visā ir tā, jebkuru reizi, kad Du dodas pie sievas uz gulta, viņam sejā vienmēr ir prieks, visus šos neskaitāmos gadu desmitus, vai tā tik tiešām nav īsta mīlestība?

4

Vietējie kaimiņi bieži vien dodas apciemot šo superīgo pāri, un pie reizes palīdz salabot lietas, kuras Du viens pats nespēj paveikt.

5

Vietējie iedzīvotāji ir kļuvuši tik labsirdīgi, ka sākuši nest dažādas lietas un mantas, lai tikai palīdzētu superīgajam pārim, vai tas nav aizkustinoši ?

6

Vai šis nav piemērs patiesai mīlestībai, tieši tādai, kādai tai vajadzētu būt? Viss ciems ir iedvesmojies no šī pāra un sākuši biežāk palīdzēt viens otram, arī kaimiņi, kas iepriekš bija naidīgi ir kļuvuši draudzīgāki un sākuši viens otram palīdzēt, lūk cik daudz spēj paveikt viens cilvēks, tas tiešām ir apbrīnojami, cepuri nost šī vīra priekšā, tik tiešām!

You may also like...