Neviens No Ielūgtajiem Visiem Neieradās Uz Slimā Bērna Dzimšanas Dienu, Lūk Ko Izdarīja Viņa Māte

Mamma bija sarīkojusi savam autisma slimajam dēliņam dzimšanas dienas pārsteigumu, diemžēl tas izgāzās, jo neviens uz to neatnāca. Dēla māte bija izmisusi, tāpēc nolēma spert radikālu soli…

Facebook-atjauno-ticibu-1

Glens Buratīns ir 6 gadus vecs puika, kas slimo ar epilepsiju un autismu, taču vieglā formā. Puisim no Floridas pavisam nesen bija dzimšanas diena, taču viesi, ko māte bija ielūgusi, neieradās.

facebook

“Es apzinos, ka tas ir muļķīgi, bet es tomēr lūgšu pēc palīdzības, jo mana sirds  ir burtiski salūzusi. Es ar savu dēliņu uzaicinājām visus viņa klases biedrus uz viņa dzimšanas dienu, taču neviens neatnāca,” rakstīja  Glena māte, kādā no Facebook grupām.

3

Jūs neticēsiet, bet pēc ieraksta izlasīšanas, uz mātes rīkoto ballīti ieradās vairāk nekā 15 vecāki, kuri līdzi bija paņēmuši savus bērniņus. Taču viņi nebija vienīgie, kas ieradās, lai nosvinētu puikas dzimšanas dienu.

4

Uz izmisīgās mātes rīkoto ballīti ieradās vietēji ugunsdzēsēji un pat policisti, neticami vai ne ?

5

Un pats lielākais prieks puikam bija tas, ka viņiem visiem līdzi bija dāvanas, puika bija neticami laimīgs no sagādātā mātes pārsteiguma, jo viņš nezināja, kas īsti notiks.

6

Visi cilvēki, kas bija ieradušies, puikam sniedz neaizmirstamāko dzimšanas dienu viņa mūžā, un tas pateicoties cilvēku labestībai.

7

“Varu derēt, ka kaimiņi aiz skaudības skatās pa saviem logiem vai pat slēpjas krūmos, lai tikai redzētu, kādas svinības notiek mazajam Glenam”, rakstīja Glena tēvs Facebook.

1

“Tas ir neticami, ka mūsu likuma kalpi spēja izbrīvēt laiku, lai atbrauktu un iepriecinātu manu mazo dēliņu, tas vienkārši ir neticami,” ar asarām acīm teica Glena māte.

2

Un tas bija pats negaidītākais notikums! Virs ballītes parādījās zemi lidojošs šerifa departamenta helikopters, kurš ar skaļruņa palīdzību apsveica mazo puisēnu.

Facebook-atjauno-ticibu-10

“Šie cilvēki man ļāva atkal noticēt labajam, es nebiju iedomājusies, ka notiks kaut kas šāds! Es tiešām neticēju, ka šajā pasaulē var notikt, kas šāds. Paldies Jums visiem, Paldies no visas sirds”!! Stāsts ar laimīgām beigām 🙂

You may also like...