Sievieti apsūdz par seksu ar skeletu!

Kādai 37 gadus vecai zviedrietei oficiāli uzstādītas apsūdzības par nelaiķu miera traucēšanu kā vēsta laikraksts Göteborgs-Posten, sievietes dzīvoklī atrastas cilvēka skeleta atliekas, tostarp seši galvaskausi, viens mugurkauls un neskaitāmi kauli.

Sievieti-apsudz-par-1

Izmeklētāji uzstāj uz to, ka miroņu ķermeņa daļas apsūdzētā izmantojusi dažādiem seksuāliem mērķiem – pēc viņu vārdiem, nekrofilijas fakta pierādījumu ir vairāk nekā pietiekami.

Sievieti-apsudz-par-2

Prokuratūras pārstāvji pastāstījuši, ka dzīvokļa kratīšanā tika atrasti arī kompaktdiski ar nosauktiem “Mana nekrofilija” un “Mana pirmā pieredze”, kas tagad pievienoti lietiskajiem pierādījumiem.

Sievieti-apsudz-par-3

Tāpat īpašā slēpnī policisti atraduši fotogrāfijas no morgiem, aukstos ieročus un maisus līķu transportēšanai. Atrasti arī piekļūšanas kodi vienai no zviedru provinces slimnīcām.

Sievieti-apsudz-par-4

Vienā no fotogrāfijām redzams, kā sieviete laiza galvaskausu, Göteborgs-Posten citē prokurores Kristīnas Ērenborgas-Stafasas vārdus. Tiesa, policijai nav nekādu pierādījumu, ka sieviete līķus no kapiem būtu rakusi savām rokām.

Sievieti-apsudz-par-5

Arestētā sieviete atzinusies, ka skeletu daļas glabājusi mājās, taču viņa noliedz, ka ar tām būtu darījusi ko pretlikumīgu. Viņa stāstīja, ka vākusi kaulus aiz intereses pret vēsturi un arheoloģiju,komentējusi prokurore.

Sievieti-apsudz-par-6

Tiesu medicīnas eksperti secinājuši, ka sieviete ir pieskaitāma, bet par šāda veida likumpārkāpumu Zviedrijā draud cietumsods līdz diviem gadiem.

You may also like...