Tēvs uzzina ka viņas 13 gadus vecā meita ir prostitūta

 

Tēvs vārdā Gonga ir ārkārtīgi satriekts par viņas meitas – Ksiakingas un viņas priekšnieces Džinas Jivenas rīcību – par naudas summām, kas jāmaksā klientiem par seksuāla tipa pakalpojumiem, atklāj žurnāls Shanghaisst.

Raudošais tēvs ziņu operatoriem pavēstījis, ka viņš jau kādu laiku iepriekš jutis, ka ar viņa meitu, kaut kas nav kārtībā.

Viņa bija ļoti viegli aizkaitināma, ļoti bieži neapmeklēja skolu un pat no mums zaga naudu. Viņa pat nenāca mājās, pat tad, kad mēs viņai zvanījām, stāsta bērna tēvs.

Pēc tam, kad meita neatradās mājās vairākas naktis un pēkšņi sāka lietot lielu daudzumu kosmētikas, tēvs pa kluso paņēma meitenes telefonu un pārbaudīja tajā esošo saturu.

„Viņš zina, ka tu manam bosam liki maksāt 2000 Ķīnas juaņas (295 Eiro), tādēļ, nedomāju, ka viņš maksās tev 3000 Ķīnas juaņas (443 Eiro) par taviem pakalpojumiem, ” tā, īsziņā rakstīja Džina.

3

„Cik tad man ir jāprasa?” Ksiakinga atbildēja.

„Tev ir jāprasa 2000 Ķīnas juaņas par nakti,” atbildēja Džina.

Bērna tēvs sarunāja tikšanos ar Džinu un vīrieti, kas nodarbojas ar prostitūciju tīklu kādā viesnīcā, tad ieradās policija un apcietināta abus bērnu prostitūcijas vadītājus.

Tēva meita reportieriem, pastāstīja, ka no viena klienta saņem vidēji 30 Eiro, pie tam neviens neesot prasījis, viņas vecumu.

1

Šis prostitūcijas tīkls izmantoja aplikāciju WeChat, lai atrastu meitenes, bet pateicoties policijai tika atrasti pārējie iesaistītie.

 2

 

Prostitūciju atbildīgās personas izmantoja WeChat kontus, lai šīs meitenes (prostitūtas) pārdotu kā modeles un aktrises, šādā veidā piedāvājot savus pakalpojums pārējiem WeChat lieotājiem.
Šī izmeklēšana joprojām turpinās un šis nav pirmais gadījums kas norisinājies Ķīnā

You may also like...