Iepazīsimies internetā?

Iepazīšanās internetā daudziem šķiet apšaubāma lieta, taču mūsdienās, kopš parādījusies Tinder aplikācija, šāda veida iespējamība satikties ir atkal uzplaukusi. Nekur tik tālu nav atpalikusi iespēja iepazīties arī caur iepazīšanās sludinājumiem. Mūsdienās tas šķiet pat gana autentiski. Šādi iepazīstoties Tu vari būt gana drošs, ka potenciālā partnera ievietotais sludinājums ir patiess, ka viņa īstais mērķis patiešām ir iepazīties, nevis izjokot. To parasti regulē sludinājuma portāla moderatori.

Jau kādu laiku Latvijā darbojas sludinājumu portāls dalder.lv. Sludinājumi tajā ir bez maksas. Un tā tas būs vienmēr. Tas attiecas arī uz iepazīšanās sludinājumiem. Lai arī šajā sludinājumu portālā ir ļoti daudz sadaļu, tā moderatori rūpējas, lai katram no tiem Tu varētu uzticēties pēc iespējas vairāk. Ja par kādu no sludinājumiem portāls saņems sūdzības, moderatori to pārbaudīs un vai nu sazināsies ar tā saimnieku vai vienkārši izdzēsīs to no aprites.

Iepazīšanās sludinājumi ietver plaša interešu loka kategorijas: ‘’vīrietis meklē sievieti’’, ‘’sieviete meklē vīrieti’’, ‘’sieviete meklē sievieti’’, ‘’vīrietis meklē vīrieti’’, kā arī ‘’pāris meklē pāri’’. Iepazīšanās senioriem arī ir iespējama. Jāsaka, ka kategorija ‘’vīrietis meklē sievieti’’ parasti ir visvairāk pārstāvētā. Tas laikam tāpēc, ka tas joprojām ir tas vispieņemtākais variants. Joprojām kaut kur dziļā zemapziņā mums visvairāk šķiet, ka vīrietim jāsper tas pirmais solis attiecību lauciņā. Nedaudz mazāk aizpildītāka ir sadaļa ‘’sieviete meklē vīrieti’’. Jāteic, ka mūsdienās netrūkst vīriešu, kam netraucē arī šāds variants. Domāju, ka tieši kautrīgajiem, kas jau tā ir izvēlējušies iepazīties internetā, vēl drošāk būs apskatīt meiteņu sludinājumus, kas jau spērušas pirmo soli tādus ievietojot.

Cilvēki ir tik dažādi, un, jāsaka, beidzot sākam arvien vairāk pieņemt arī minoritātes. Tas vairs nešķiet nekas dīvains un nepieņemams, bet drīzāk vienkārši cilvēcīgs. Tāpēc dalder.lv piedāvā arī iepazīšanās kategoriju ‘’vīrietis meklē vīrieti’’ un ‘’sieviete meklē sievieti’’. Iepazīšanās internetā ir padarījusi šāda veida satikšanās daudz vieglāk iespējamas.

Latvijā joprojām netrūkst neiejūtīgu, netolerantu cilvēku, kas šāda veida attiecības nosoda un turklāt nekautrējas to paust arī skaļā veidā. Tādēļ atrast sava dzimuma otru pusīti uz ielas vai kafejnīcā nebūt nav tas iespējamākais uzdevums. Tādēļ dalder.lv ir nācis pretī mums visiem, tik dažādo interešu pārstāvjiem, un devis iespēju iepazīties internetā un pēc tam jau sastapt vienam otru arī dzīvē.

Neiedomājaties, ka sievietes ir atstātas novārtā. Kā jau minēju, portālā ir pieejama arī sadaļa ‘’sieviete meklē sievieti’’. Arī šāds attiecību modelis sabiedrībai kļuvis jau daudz pieņemamāks. Un kāpēc vispār būtu pret to jāiebilst? Vai tad mīlestība vispār var būt sodāma? Vai tad cilvēks, kurš nosoda kāda cilvēka mīlestību, dziļi savā būtībā nav ļauns cilvēks?

Lai nu kā, jebkuru interešu pārstāvjiem ir iespējama iepazīšanās seksam, nopietnām attiecībām, ģimenes veidošanai, vienkārši draudzībai vai sarakstei. Daudzi noteikti būs pamanījuši, ka cilvēki mūsdienās jūtas arvien vientuļāki. Pat jaunieši un trīsdesmitgadnieki.

Jāsaka, ka tā nav tikai mūsu pieklājīgā un kautrīgā latviešu mentalitāte, bet arīdzan 21. gadsimta tehnoloģiju atspaids. Internets un tehnoloģijas cilvēku saziņu ir padarījis arvien mazāk nepieciešamu. Cilvēks var nodzīvot viens pats interneta pieslēguma aprīkotā meža mājiņā un citi to varbūt pat nepamanīs. Visas nepieciešamās lietas iespējams pasūtīt internetā, turklāt nu jau ar bezkontakta piegādi. Taču vai cilvēks patiešām var būt laimīgs dzīvojot šādā izolācijā?

Bezmaksas sludinājumi dalder.lv dod iespēju atrast jaunus draugus, potenciālos ģimenes locekļus vai vienkārši paziņas. Ja nevēlies lieku piesaisti portālam, iepazīšanās bez reģistrācijas šeit arī ir iespējama. Ja esi jau atradis kādu sludinājumu, kurš piesaistījis, arī kā nereģistrēts lietotājs Tu varēsi redzēt pašu sludinājumu, kā arī autora telefona numuru un e-pasta adresi.

Latvijā, protams, pieejami arī citi iepazīšanās portāli. Ar ko dalder.lv no tiem atšķiras? Dalder.lv ir pamatīgi pārdomāts iepazīšanās sludinājumu portāls, kuram patiesi var uzticēties. Šai portālā pārstāvētas arī neskaitāmas citas sadaļas. Ja vēlies ne tikai iepazīties, bet būt arī materiāli nodrošināts kompanjons, piedāvā savus mājražojumus vai svešvalodu privātstundas tam speciāli izveidotajās sadaļās un nopelni vairāk!

Atceries – iepazīšanās portāls bez maksas dalder.lv ir tikai kā noderīgs instruments, kurš palīdzēs sarunāt pirmo randiņu kafejnīcā vai jau pirmajā kopīgajā izbraucienā tiem, kas meklē nopietnas attiecības.

Taču nav teikts, ka dzīvē vienmēr jāmeklē kas nopietns. Tāpat kā simpātiskus cilvēkus ir iespējams satikt nakts klubā, bārā vai tāpat uz ielas, to iespējams izdarīt arī dalder.lv. Nekur nav teikts, ka visas simpātijas, kas mums pret cilvēkiem izveidojas, būtu kaut kā jāattīsta tālāk. Dažreiz ir labi un veselīgi pavadīt kopā kaut tikai vienu nakti. To bez kautrēšanās droši vari norādīt sludinājumā. Portāls piedāvā pat speciālu sadaļu, kurā vari norādīt savu iepazīšanās mērķi – ‘’nopietnām attiecībām’’, ‘’seksam’’, ‘’ģimenes veidošanai’’ vai vienkārši ‘’sarakstei’’.

Tie, kas jau kopā kādu laiku padzīvojuši, būs ievērojuši, ka viss jau ir labi, mīļi, droši un sakārtoti, taču varbūt nedaudz garlaicīgi. Protams, var sarīkot draugu vakariņas ar galda spēlēm, taču, ja visi jūsu draugi ir vientuļnieki vai šķirteņi, tad savstarpēji spriest par pāru problēmām neliksies īpaši adekvāti un jēdzīgi. Ir taču tik labi, ja tuvumā dzīvo vēl kāds draugu pāris, kuru uzaicinot ciemos, nebūs jāuztraucas, ka viens vai otrs pāra cilvēks sajutīsies neiederīgs.

Tādēļ dalder.lv piedāvā arī šādu, iepriekš neredzētu sadaļu ‘’pāris meklē pāri’’. Turklāt arī šeit Jūsu vēlmes un fantāzijas var lidot kurā virzienā vēlaties – varat iepazīties ne tikai draudzībai, bet arī citāda rakstura attiecību izmēģināšanai, ja, protams, abas puses tam piekrīt.

Starp citu – vēl kāds pozitīvs faktors, lai izvēlētos iepazīties internetā – Tev ir iespēja iepazīties ar cilvēkiem, kurus varbūt pat nebūtu iespējams satikt citā veidā. Iepazīstoties caur iepazīšanās sludinājumiem, Tev ir iespēja atrast cilvēkus ar līdzīgām interesēm par spīti viņu atrašanās vietai.

 Varbūt Tev nekad neienāktu prātā braukt uz Liepāju, ja Tu pats dzīvo Daugavpilī. Taču varbūt tieši lauku apvidos dzīvojošajiem šajā ziņā klājas visgrūtāk. Laukos, pirmkārt, nedzīvo daudz cilvēku, turklāt privātmāju vai saimniecību īpašnieki dzīvo vai nu kilometru atstatumā viens no otra vai arī otrs variants – ir ārkārtīgi aizņemti lauku darbos. Šiem cilvēkiem darbs nozīmē īpaši daudz, turklāt retā iespēja satikties ir vai nu veikalā vai arī kādā ne pārāk gaumīgā krodziņā.

Iedomājies – varbūt tieši tu kā rīdzinieks ļoti labprāt iepazītu to, kā ir dzīvot laukos. Ne visiem vecāki vai vecvecāki laukos kopj mazdārziņu vai vada saimniecību. Un ne visi, savukārt, var panest to vientulīgo mieru, kas tur valda. Varbūt mīlestības jūtas vislabāk izveidosies tieši starp šādiem 2 pretpoliem? Kā Tev šķiet? Varbūt ir laiks pamēģināt iepazīšanās portālu dalder.lv?

You may also like...