Mēs visi to esam darijuši

Mes-visi-to-esam-1Pirmais punkts, kas raksturīgs katram cilvēkam bez izņēmuma. Tie ir meli. Jebkurš cilvēks, vismaz vienu reizi savā dzīvē, pat ja tas nav bijis nopietni, bet ir melojis. Ja cilvēks var apgalvot, ka nekad nav melojis, viņš to dara tieši tagad.

Mes-visi-to-esam-2

2. vietā ir … masturbācija. Katrs cilvēks uz planētas no 20 gadu vecuma vismaz reizi mūžā, bet ir masturbējis. Un atkal visi, kas stāsta, ka nekad nav masturbējuši automātiski attiecas uz pirmo punktu, kas nozīmē: Melo.

Mes-visi-to-esam-4

3. vieta pieder fantāzijai… katrs otrais cilvēks uz planētas ir kaut reizi mūžā fantazējis par to, ka viņam ir superspējas

Mes-visi-to-esam-5

4. vietu atdodam nagiem. Katrs otrais cilvēks no 10 gadu vecuma kaut vienu reizi, ir grauzis nagus.

Mes-visi-to-esam-6

5. vietu atdodam cigaretēm. Statistika parāda, ka 21 g.s jau gandrīz katrs cilvēks kaut reizi ir pameģinājis uzpipēt.

Mes-visi-to-esam-7

6.vietu ieņem lamuvārdi. Katrs no mums dzīve pasaka vismaz 200 lamuvārdus. Dažas personas 200 lamuvārdus pasaka 24 stundās.

Mes-visi-to-esam-8

7. vietu ieņem košļene. Košļene ar mums ir jau 142 gadus! 24 stundās mūsu planēta nokošļā gandrīz 100 tonnas košļeņu.Katrs otrais cilvēks sakot no 15 gadiem kaut reizi, bet ir košļajis šo saldo gumiju.

Mes-visi-to-esam-9

8.vietu ieņem tēja. Pēc statistikas, sākot no 19 gadsimta katrs cilvēks uz planētas ir izdzēris kaut vienu krūzi šī dzēriena.

Mes-visi-to-esam-10

9.vietu ieņem deja. Katrs cilvēks, pat pats bezjūtīgakais kaut reizi ir dejojis.

Mes-visi-to-esam-1110. vietu, bet ne sliktako ieņem nauda. Šobrīd, saskaņā ar pasaules statistiku, gandrīz 100% iedzīvotāju uz planētas ir tuvu naudai. (Ko nozīmē tuvu naudai? Ir turējuši naudu, to tērējuši, redzējuši vai nopelnījuši.

You may also like...