18 Gadus Vecā Meita Bija Šokēta, Kad Viņas Māte Dzimšanas Dienā Viņai Uzdāvināja Šo Dīvaino Lietu!

Iedomājies vismulsinošāko dāvanu, kādu jūs jebkad vien varētu saņemt. Izdomājāt? Un tagad iedomājaties, ka jūs to saņemat no mātes. Tas notika kādai 18 gadus vecai meitenei Šelbijai Donovanai. Vai, vismaz viņa tā nodomāja.. Šelbija, 18 gadus veca meitene no ”New Orleans”, bija šokēta, kad viņa atvēra dāvanu no mammas visas savas ģimenes priekšā.

Kad Šelbija vilka dāvanu ārā no kastes, visa ģimene sāka ķiķināt. “Mana mamma saprata, kāpēc visi smējās, tāpēc viņa teica, ”Kas? Vai jūs tiešām domājat, ka es savai meitai dāvinātu dildo?” Teica Šelbija.

Beigās viņa saprata, ka viņa vienkārši turēja dāvanu otrādāk – kas jaunajai dāmai, bija briesmīga kļūda. Tas bija tikai krūzes turētājs! Manas vecmāmmiņas reakcija noteikti bija vislabākā, teica Šelbija. Viņa to noraksturoja kā ”Darbs no rīta – jautrība naktī.” Šelbija bija lūgusi mātei, lai viņai uzdāvina Ziemassvētkos tēju vai kafiju, jo viņai bija briesmīga Starbucks atkarība.

Šelbija domāja, ka labāk būtu taisīt dzērienus mājās, un tad to ņemt līdzi dienas gaitās, un viņas māte nodomāja, ka, lai palīdzētu meita, un viņai būtu vieglāk nest krūzi, viņai ir nepieciešams labs un ērts krūžu turētājs. Šelbija nevilcinājās dalīties ar šo smieklīgo momentu no savas dzīves ar viņas Twitter sekotājiem.

Šķir nākamo lapu un uzzini kā viss šis interesantais stāsts beidzās!

You may also like...