7 Bīstami Iemesli, Kāpēc Jums Nevajadzētu Sevī Paturēt Gāzes! Pēdējais Iemesls Liks Aizdomāties!

Nav daudz vairāk neērtas sarunas nekā gāzēšana. Lielākai daļai cilvēku ir ļoti apgrūtināti ar šo dabisko procesu un bieži vien informē cilvēkus apkārt par sliktu smaku. Tomēr gāzītes ir pilnīgi normāls un veselīgs process, un par to nav nekāds kauns. Turklāt gāzītes  var sniegt vērtīgu informāciju par lietām, kas notiek mūsu organismā. Šeit ir 7 iemesli, kāpēc jums nevajadzētu kaunēties par gāzīšu sadalīšanos:

1. Pirmais brīdinājums

Neatkarīgi no jums, jūs nekad nevar pilnībā atbrīvoties no gāzēm, kas ir labi, jo viņas var pateikt daudz par mūsu veselību. Gāzēm ir agrīna pazīme daudzām veselības problēmām. To smarža un palielinātais ilgums var būt pazīmes dažādiem traucējumiem, tādēļ, ja jums ir daudz gāzīšu visu laiku jums ir nepieciešams nekavējoties apmeklētu ārstu.

2. Samazina vēdera uzpūšanās

Uzpūšanās ir slimība, kas rodas, ja mēs pārēdamies. Kad vēders sāk gremošanas barības lielu daudzumu, tajā pašā laikā, tā saglabā lieko ūdeni audos, kamēr jūsu zarnas ražo vairāk gāzes. Atbrīvojiet šīs gāzes,tas palīdzēs jums justies labāk un samazināt vēdera uzpūšanos, kas notika pēc lielām ēdienreizēm.

3. Tā vienkārši jūtaties labāk un komfortablāk! 

Nav daudz lietas, kas liek justies  labāk nekā gāzīšu sadalīšanās. Varbūt jums būs mazliet kauns, bet saglabājot gāzes, tas noteikti nav veselīga jums. Vienkārši ļaujoties gāzēm  nav jāuztraucas par to!

4. Tas var palīdzēt jums noteikt jūsu uztura vajadzības

Vai zinājāt, ka gazites var pateikt, kas jums trūkst diētā? Gāzu veids atbrīvo atšķirības no pārtikas uz pārtiku, tāpēc vai nu tu ēd pārāk daudz vai pārāk maz kaut ko. Ja jūs reti pauzējat gāzītes, jums, iespējams, trūkst šķiedrvielas, tāpēc jums vajadzētu ēst vairāk graudaugus, lēcas un salātus. Patērējot pārāk daudz sarkanās gaļas, var padarīt jūsu gāzīšu smaržu tiešām sliktu un tas ir signāls, lai apturētu steiku un hamburgeru ēšanu.

Šķir nākamo lapu un uzzini pašus bīstamākos iemeslus, kāpēc gāzes nevajadzētu paturēt sevī! Pēdējais iemesls liks aizdomāties!

You may also like...