8 Ikdienas Rituāli, Kas Ir Veselībai Bīstami Sievietēm Ilgtermiņā

Sievietēm ir ikdienas rutīnas sataisīšanās un sevis sakopšana, unvēl  liela daļa daudz kā cita. Šie ikdienas rituāli, mazgāšanās, pīlings, utt. nav  dabiski viņām. Un kāpēc ne, viņas to dara  kopš pusaudža gadiem. Paradumi, kas izveidojušies pirms gadiem.Daži no šiem ikdienas rituāliem, var radīt mums ļaunumu ilgtermiņā. Ir dažas raksturīgas medicīnas briesmas uz dažiem kopējās ikdienas rituāliem.

Šodien mēs apkoposim astoņus ikdienas rituālus, kas var bojāt sievietes veselību ilgtermiņā. Jums ir nepieciešams, atbrīvoties no šiem paradumiem, lai izvairītos no nevajadzīgām medicīniskajām komplikācijām  vēlāk dzīvē.

Jūsu maksts mazgāšana ar ziepēm:
Nav šaubu, ka higiēna ir ļoti svarīga, un katra sieviete vēlas saglabāt sevi tīru. Bet ziepēšana makstī nevar būt ideālākā lieta ko darīt. Vienkārši mazgāt ar ūdeni ir pietiekami. Ziepes  ķīmiski  nonāk tur un  var izjaukt tās dabisko pH līdzsvaru un padarīt to nevajadzīgi sausu un niezošu. Meitenes, jums vajadzētu zināt, ka vagīnai ir pašattīrīšanās mehānisms, ko tā dara, kad ražo baltās gļotas, lai novērstu  mikrobu izaugsmi.

Mainiet paketi un ieliknīti.
Eksperti iesaka, ka ir ļoti svarīgi, kad jūs menstruāciju laikā mainat savu sanitāro salvete ik pēc 4 stundām. Tas nepieciešams, lai novērstu jebkādu infekciju vai izaugsmi organismiem, kas jau izmanto salveti. Pat tad, ja mēnešreizes ir maz, jums nevajadzētu pavadīt visu dienu ar vienu tamponu. Tas var izraisīt maksts infekciju un apsārtumu. Mainiet aptuveni divas reizes, vai trīs reizes šādā gadījumā.

Šķir nākamo lapu un lasi raksta turpinājumu

You may also like...