Aizsaulē devies pavisam slavens aktieris paša filmas pirmizrādē! Skumji…

Tā ir skumja vēsts priekš mums visiem… Lai arī cik Tu būtu bagāts vai slavens, mums visiem pienāks tas viens liktenīgais brīdis, kad nāksies atvadīties no savas dzīves un aiziet aizsaulē. Diemžēl šādi notika ar pasaulē vienu no slavenākajiem aktieriem, kurš ir ļoti pazīstams ne tikai pašā Amerikā, bet arī visā pārējā pasaulē un tam tik tiešam ir savas iemesls.

Nav pat jāmin vai jāprasa, bet arī Tu šo aktieri noteikti un bez šaubām esi redzējis kādā no sev patīkamām filmām. Šis aktieris ir pavisam veiksmīgs daudzu filmu galvenais varonis, pie tam jāņem vērā, ka viņš pasaulē ir slavens pat populārāko filmu kritiņu vidū, jo tieši viņu filmas spēj atšķirties no lielākās daļas, kā mēs to esam pieraduši filmu ikdienā.

Par spīti visām prognozēm, aizsaulē ir devies pasaules viens no labākajiem aktierim – Roberts Forsters. Tomēr pats nesaprotamākais ir tajā, ka aktieris mira no smadzeņu vēža, tieši tajā dienā, kad notika viņa paša pēdējās filmas pirmizrāde ar daudziem pazīstamo nosaukumu “El Camino – A Breaking Bad Move.” Šoreiz gan jāatklāj tas, ka filma bija pavisam gaidīt visā pasaulē un visas pirmizrādes biļetes tika izpirktas vien pāris minūtēs.

Pats aktieris Holivudā savu lielo slavu ieguva tālajā 1967. gadā, kad kopā ar slaveno Marlonu Brano, kā arī Elizabeti Teilori kopā piedalījās slavenajā filmā ar nosaukumu “Reflections in a Golden Eye.” Bet vai Tu spēj pateikt, kā viņš izsktās, vēl nemaz neredzot viņa bildi?

Tā bija filma, pēc kuras ļoti strauji sāka kāpt viņa slava. Drīz vien viņam tika piedāvātas daudz jaunas lomas citās filmās, kur viņš varēja būt arī galvenais aktieris. Pats dzīvē atzina, ka viņam ir paveicies, jo kopējais piedāvājums tik tiešām ir bijis milzīgs.

Patreiz gan rodas jautājums, vai viņš pats vispār zināja, ka viņam ir smadzeņu vēzis? Daudzi par to joprojām turpina klusēt, tomēr arī ģimene tā arī nav atbildējusi uz šo jautājumu. Drīz vien medijos parādījās informācija, ka viņš to bija uzzinājis pavisam neilgi, kā tas bija noticis ar Krievijas Slaveno aktrisi Anastasiju.

You may also like...