Ar šīm zodiaka zīmēm labāk nestrīdies, viņas mierīgi var uzlikt tev ļaunu aci!

Ļaunas acs uzlilkšana sabiedrībā zināma arī kā lāsta uzlikšana un “nobrīnēšana”. Ezotēriķiem ir teorija, ka ar šādām spējām daļa cilvēku jau ir apveltīti no dzimšanas. Savā ziņā tas ir atkarīgs arī no zodiaka zīmes. Zīmes, kas apveltītas ar spēcīgu vārda un domu iedarbību ir dvīņi, mežāzis, skorpions un zivis. Šo zodiaka zīmju pārstāvji ar vienu vārdu vai skatienu spēj nosūtīt cilvēkam negatīvu enerģiju.

Skorpioni to parasti dara tīšām. Parasti viņi ir kursā par savām spējām un nebaidās tās likt lietā.
Dvīņi “ļauno aci” visbiežāk uzliek netīšām. Viņiem patīk patenkot, apspriest un pakritizēt citus. Dažkārt viņu šķietami nekaitīgās frāzes mēdz sevī slēpt enerģētisku bīstamību. Dvīņiem būtu silti ieteicams pievaldīt savas domas, citādāk var ciest arī viņu radinieki.

Zivis un mežāži bieži sevī ilgstoši tur aizvainojumu un negatīvās domas, līdz viņu pāridarītājs beigās tomēr saņem savu sodu. Dažkārt šo zodiaka zīmju pārstāvju izteiktie vārdi un draudi piepildās arī dzīvē. Taču dažkārt gadās, ka domājot par kādu sliktu vai izsakot draudus, viņi paši kļūst par upuriem. Galu galā – citu virzienā raidītais negatīvisms agri vai vēlu atnāk atpakaļ, tāpēc šīm zīmēm ieteicams iemācīties domāt pozitīvi.

Pārējām zīmēm – auniem, vēršiem, jaunavām, lauvām, vēžiem, strēlniekiem un ūdensvīriem, šādu spēju nav, taču, protams, mēdz būt arī kāds izņēmums, tāpēc uzmaniet savu mēli arī viņu klātbūtnē!

You may also like...