Astrologs Baņķis jau laicīgi Brīdina par tuvāko nākotni : “Viss tikai vēl sāksies! Mūs sagaida Dižkrīze!”

Astrologs Kristaps Baņķis par krīzi 2022. gadā brīdināja jau 2017. gadā, bet pērn oktobrī tā tika plaši raksturota kā haotisku, neskaidra, neprognozējamu un prognozes izaicinošu . Bet kas mūs sagaida nākamgad zinot to, kāda ir realitātē globālā situācija? Izrādās, ka tas ir ļoti skumji un nepatīkami. Astrologs sacīja: “No astroloģiskā viedokļa 2022. un 2021. gads ir savstarpēji saistīti. Nākamgad visi atpalikušie pārņems, un šis gads attīstīsies. Tas paaugstina konservatīvo Vērša reitingu iepriekšējā Žurkas gadā. Tas nozīmē, ka finansiālais slogs tiks pamatīgi papildināts ikvienam no mums .”Piecu gadu maratons ir sācies.” Krīze vēl turpināsies, pie tam vēl ļoti gana ilgi!

Sākotnēji es domāju, ka tas ilgs divus gadus, šogad un nākamgad, bet pēc šī nepārdomātā lēmuma tagad tas lēnām pāraugs nopietnā Dižkrīzē. Cik veiksmīgs ir Latvijas stāsts? Pavasarī brīdināju cilvēkus, ka “veiksmes stāsts”, par kuru valdība kliedz, ir Latvijas gala rezultāts, nevis valdības panākumi. Arī tagad dziesma tiek dziedāta tikai nedaudz savādāk, katrs domā, ka saprot un jūt problēmu. Taču jau tagad redzam ar kādām problēmām mums nākas saskaries un tas ir vairāk nekā ļoti nepatīkami, lai neteiktu vairāk! Taču laiks palūkoties uz to visu vēl tālāk.

Tā arī ir lielākā kļūda: neapzinoties to laiku rītausmu, kas sāksies 21. decembrī, laiki mainās, globālās pārmaiņas ir tikai “vājākais posms”, bet problēma pārsniedz mūsu cerības. Vecās idejas nestrādā! Jā, arī turpmāk vīrusa sāga turpināsies, taču tās sniegums būs ļoti atšķirīgs. Gaidāmas dažādas mutācijas un hibrīdi, taču ar to viss nekas nebeigsies, uzsver Baņķis!

Viņš vērš uzmanību uz Latvijas vieglāko pozīciju pašlaik. Tāpēc globālā krīze mūs nav tik smagi skārusi kā citus, tomēr vienalga to pamatīgi izjūtam. Latvijas prognoze nākamajam gadam ir vēl ļoti neskaidra, jo ​​pieņemtie lēmumi var drīzumā tikai “sākt sāpēt”. Nākamgad mēs pārdzīvosim trīs galvenos periodus.

Es ļoti priecājos par nākamajā gadā topošajām mammām, kuras būs stāvoklī – jums paveiksies, jo nākamgad piedzims tā sauktais karaliskais bērniņš! Tāpēc sagatavojiet viņus jau laicīgi, šim īpašajam periodam šajā pasaulē.

• 2023. gads ir revolucionāru pārmaiņu gads, kurā gaidāmi lieli politiski satricinājumi. Daudzas publiskas uzstāšanās ir gandrīz nenozīmīgas.

Lielas biznesa izmaiņas skars loģistikas un transporta nozari. Pieaugs neapmierinātība ar satiksmi. Automobiļu rūpniecība saskaras ar krīzi un meklē jaunus notikumus, lai saglabātu augstas cenas.

• Attiecībā uz nodokļiem nodokļu “decentralizācija” ir acīmredzama un sabiedrībai grūti izskaidrojama. Valstij vajag naudu! Tā arī mēģinās to pieņemt.

• Patērētāju kultūrā ir starpslānis, kur jostas dažreiz ir cieši un dažreiz vaļīgas, bet tas arī palielina spriedzi (atdalītības sajūtu). Tas atbalstīs  valsts kolektīvo atbildību un autoritāti.

You may also like...