Šis Vīrietis Pieķēra Gultā Savu Draudzeni Ar Citu Puisi, Lūk Ko Viņš Izdarīja, Lai Atriebtos!

Šī nav nekāda pasaka, bet gan dzīves realitāte, ar kuru mūsdienās saskarās ļoti daudzi cilvēku. Iedomājaties, ka Jūs atnākat mājās pēc smagas darba dienas un ļoti labi apzināties, ka daļu no nopelnītās naudas tērēsiet kopā, taču tad pēkšņi ienākat savā dzīves vietā un ieraugāt, ka Jūsu otrā pusīte atrodas Tavā gultā, pie tam ar kādu citu. Pavisam loģiski, ka sajūtas nav patīkamas, taču šim puisim tā bija realitāte. Viņš bija devies nelielā izbraucienā un bija plānojis atgriezties mazliet agrāk, lai pārsteigtu savu draudzeni, taču ienākot istabā viņš redzēja pavisam nepatīkamu skatu. Tālākā puiša rīcība tika augsti novērtēta.

xzzzzzzzzz

Tā kā puisis bija ieplānojis draudzeni satikt ātrāk un to iepriecināt, ieraugot šo skatu viņš ātri vien izdomāja veidu, kā savai, nu jau bijušajai draudzenei uztaisīt kādu savādāku “pārsteigumu.” Puisis ieraugot skatu, šokā nekliedza un nemodināja savu draudzeni, bet gan izdomāja labāku veidu, kā viņu vēlāk pārsteigt. Šādā situācijā gandrīz ikviens histērijā sāktu kliegt un modinātu augšā savu otru pusīti, taču tas, ko tālāk izdarīja šis puisis, viennozīmīgi liks krist kaunā viņa draudzenei vēl ilgu laiku.


Puisis klusām ielavījās istabā, izņēma no kabatas telefonu un nofotogrāfēja savu krāpjošo draudzeni ar nepazīstamo puisi.  Viņš, protams vēlējās atriebties pietiekami “saldi,” tāpēc uzņēma vairākas fotogrāfijas un izplānoja pavisam vienkāršu stratēģiju, ka pavisam vienkārši apkaunot savu draudzeni un ļoti ilgu laiku.

Šķir nākamo lapu un lasi šokējošā stāsta turpinājumu!

You may also like...