Astrologs nāk klajā ar būtisku paziņojumu, kad tad beigsies šī pandēmija – Atklāj nepatīkamas detaļas

Latvijā labi zināmais un pazīstamsi astrologs Kritaps Baņķis, jau iepriekš bija brīdinājis par krīzes situāciju. Šoreiz gan viņš nācis klajā ar prognozēm, kad globālā pandēmija varētu sākt norimties un tas varētu būt 2020. gada beigas. Viņš izteicās : “Cilvēki domā, ka rudenī tiešām būs otrais vilnis, līdzīgs kā esošais! Visi hibrīdi un krīzes mainās. Galvenie un nopietnie krīzes rādītāji ir – Neziņa, neskaidrība, pārmaiņas un nespeja pielāgoties.”

“Nespriediet par nākotni pēc vakardienas”, tā savā Facebook privātajā kontā ierakstīja astrologs. “Krīze sāks tiešām beigties tikai tad, kad tiks izsaimniekoti aizņemtie miljardi. Tad lēnām un pavisam līgani pāries dižkrīzē un nākotnes tālajā pensijkrīzē, kas pašlaik ir tik ļoti aktuāla un neatverama dzīves sastāvdaļa.”

Viņā piebilda, ka cilvēkiem steigšus ir jāsāk domāt par nākotni, veselus piecus gadus uz priekšu. Uz valsti vispār nevajagot paļauties,  jo nākamgad būšot pamatīgs līdzekļu iztrūkumgs, kas piegriezīs skrūves vēl ciešāk. Štatu samazināšanas skars arī pašas valsts institūcijas. Savelciet savas jostas cieši un noteikti izvērtējiet savus ikdienas ieradumus. Mainies domāšanu un rīkojoties, kā šķiet pareizi.

Arī jau iepriekš tika paziņots, ka Baņķis bija brīdinājis par esošo krīzi un lielākā daļa vienkārši viņu izsmēja. Tāpat viņš brīdina, ka esošā situācija var ieielgt un kļūt par dižkrīzi piecu gadu garumā, kas būs pamatīgs slogs visiem pasaules iedzīvotajiem.

Lasi vēl : Prātam neaptverams atradums pie veikala – Policija nācās rīkoties nekavējoties – LASI ZEMĀK :

Avots

You may also like...