ASV Admirālis brīdina visu pasauli un paziņo : “Tuvojas milzu nepatikšanas! Ukraina ir tikai iesildīšanās!”

Ja šobrīd domājat, ka situācija ir pilnīgi bezcerīga, tad neuztraucieties, jo tā tik tiešām nemaz nav! Šobrīd situācija ir aizgājusi tik tālu, ka daudziem vairs itin nemaz nav ko zaudēt un šajā situācijā jāņem vērā vairākas ļoti nopietnas lietas. Attiecīgajā situācijā ir runājušas ļoti daudzas spilgtas personības, tomēr noteikti nevajadzētu izvairīties no šī cilvēka domām, jo viņam lielākoties ir bijusi taisnība un kāpēc, lai nebūtu tagad? Šajā situācijā ir izteicies ASV admirālis, kurš ir atbildīgs par milzu floti un tas sāk izskatīties aizvien nopietnāk

Šobrīd jau tā ļoti smagajā situācijā ir parādījušās vēl lielākas problēmas! Ukrainas konflikts ir “tikai kā iesildīšanās,” visā pārliecībā uzsver un izsakās ASV komandieris Jūra spēku Admirālis Čārlzs Ričards, kurš zināms kā ļoti apdomīgs pirms veikt publiskus izteikumus. Viņš pats piebilda, ka tā neesot nekāda biedēšana, bet gan esošā realitāte, ko daudzi nemaz nesaprot, jo uzskata, ka viss ir droši, tas viss taču notiek citur! Tomēr realitātē viss ir daudz savādāk, nekā Jūs varētu domāt un tam ir vairāki ļoti nozīmīgi punkti.

Zinot viņa apdomīgu un uzskatus, kā arī to, ka viņa teiktais daudz sakritis ir grūti pat apgalvot pretējo! Viņš izteicās : “Nepaies ilgs laiks, kad tiksim pakļauti tādiem pārbaudījumiem, kādi ļoti sen nav piedzīvoti. ” Baisākais ir tas, ka viņa teikto citēja “The Wall Street Journal”. Tas šobrīd liek uzdot ļoti daudz jautājumu, jo visi pēdējā laikā runā par to, ko iepriekš uzskatīja tikai par varbūtību. Tomēr vai esat padomājuši, kādas ir šīs iespējamās varbūtības?

Admirālis pavisam droši apgalvo, ka pasaulei draud tuvošanās ļoti milzīgam konfliktam : “Ukrainas krīze, kurā mēs visi šobrīd jau tiekam iesaistīti, ir tikai kā iesildīšanās. Lielā krīze tikai pakāpeniski tuvojas, gribat vai nē, bet tā ir realitāte!” Šobrīd ir ļoti daudz jautājumu, tomēr krievjias militārā agresija pret Ukrainu ir acīmredzami demonstrējusi ASV militāro atturēšanos spēju zaudēšanu, uzsver žurnālisti. Tomēr Admirālis komentējot ASV spēju ierobežot Ķīnu ļoti krasi izteicās, ka situācija kļūt ļoti slikta.

Admirālis izteicās, ka viņaprāt Vašingtona ir zaudējusi savu spēju reaģēt ātri un pareizi. “Ķīna izvieto savus spēkus daudz ātrāk nekā mēs. Šādai milzīgai atšķirībai turpinot pieaugt, nebūt pilnīgi itin nekādas nozīmes, cik mums ir labi komandieri,” apgalvoja komandieris.

Noslēdzot sarunu, viņš izteicās, ka ASV vienīgā vieta, kur saglabā priekšrocības ir zemūdens flote. “Pašlaik šī, ir iespējams vienīgā un reālā asimetriskā priekšrocība, kura mums vēl joprojām ir,” sacīja Admirālis!

You may also like...