Atklājas interesanti fakti par Janas Duļevskas dzīvi, ko viņa nekad nevienam nebija stāstījusi

Kurš gan kaut reizi nav dzirdējis par slaveni Janu Duļevksu, kura ir plaši pazīstama visā Latvijā! Viņa ir pazīstama kā aktrise un dažādus Televīzijas raidījumu vadītāja, kā arī   humoriste Jana Duļevska pēdējā laikā visvairāk redzama TV šovā “Es mīlu Tevi, Latvija”.

Kā izrādās, pēdējo gadu laikā viņa pati arī aktīvi iesaistās labdarības pasākumos. Kā norādīts izdevumā “Ieva”, Jana nekad par šo savu dzīves šķautni nestāsta un nepiemin.

Šajā intervijā viņa pastāstījusi, ka pirms kāda laika uzzinājusi par atpūtas pēcpusdienām īpašo bērnu vecākiem. Tās rīko organizācija “palidzesim.lv”, un Jana viņiem uzrakstīja, ka labprāt palīdzētu šai iniciatīvai.

Pēc tam sieviete sākusi iesaistīties dažādu koncertu un pasākumu organizēšanas pasākumos ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām.

Jana Duļevska iesaistās arī citos labdarības projektos, taču uzskata, ka šo darbu būtu jādara anonīmi, jo nevēlas sevi pozicionēt “kā dižu labdari vai kalpotāju sabiedrībai”.

Viņa norāda, ka ir cilvēks, kas izjūt empātiju pret citiem un cenšas dalīties ar to, kas viņai ir, ja redz, ka kādam nepieciešama palīdzība.

You may also like...