Atklāti paziņots par jaunu naudas atbalstu iedzīvotājiem! Tieši šī cilvēku daļa varētu saņemt 200 Eiro!

Patreizējā brīdī nevienam neklājas pietiekami labi, jo esošā inflācija smagi skārusi iedzīvotāju un lielā ātrumā pieņemas spēkā, nemaz nerunājot vēl par to, ka noteikti neesam atkopušies no iepriekš pandēmijā notikušā, taču tagad klāt jau vēl pavisam cits un sarežģīts posms. Tieši šobrīd iedzīvotājiem ir vienkārši jāturpina noturēties virs ūdens un nenoslīkt, jo dažviet šķiet, ka ir grūtāk nekā varētu šķist. Tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tiek veidoti vairāki atbalsta pasākumi, lai tādējādi palīdzētu iedzīvotājiem. Pie tam, ja vēl iepriekš atbalsta pasākumi bija tīri saistīti ar elektrības milzīgo cenu pieaugumu, tad šoreiz viss ir krietni savādāk!

Ļoti svarīgi pieminēt, ka šajā situācijā un arī turpmākā nākotnē uz priekšu jārēķinās ar pastiprinātu inflācijas kāpuma lēcienu, kas norisinās šobrīd un norisināsies drīzumā, kamēr situācija nebūs kaut cik stabilizējusies. Īpaši pamatīgi tas skars ēdienu, tā produktus, degvielu un dažādu pakalpojumu sadārdzināšanos, kā arī pilnīgi visu, kas saistīts ar šīm lietām.  Galvenā problēma ir tajā, ka viss paliek dārgāks tāpēc, ka degvielas cenas paliek aizvien augstākas un jau paspējušas uzstādīt dažādus negatīvos “rekordus”, sasniedzot pat jau divus eiro litrā, kas ir vienkārši neiedomājami milzīgs lēciens. Un līdz ar to, ja degvielas cenas kāpj, automātiski paliek dārgāka pārvadāšana, loģistika, lidojumi un viss pārējais, jo ja kāpj cena degvielai, cena kāpj burtiski visam, taču laiks beidzot aplūkot pašu galveno, kas saistīts ar atbalstu iedzīvotājiem!

Tādējādi, ar milzīgo cenu kāpumu ir skarti ļoti daudz maznodrošinātie pensionāri, kuriem pensiju apmērs nemaz nav tik liels, kā varētu domāt. Līdz ar to, patreiz runa iet tieši par pensionāriem, kuri nemaz nesaņem maznodrošinātās mājsaimniecības ienākuma vajadzīgo slieksni. Attiecīgi šī iemesla dēļ, tieši viņiem varētu piešķirt vēl papildus 200 Eiro lieluma atbalstu, ziņo “krustpunkts!” Kopumā par šo runāja arī Labklājības ministrs, kas piepilda, ka koalīcija partneriem Ministrija beidzot piedāvās virkni ar vairākiem un dažādiem atbalsta pasākumiem, kas tad būs tieši mērķēti uz maznodrošināto sabiedrības daļu.

Turpinot viņš izteica variantus, ka Ministrija piedāvās piešķirt šo 200 Eiro atbalstu tieši tiem pensionāriem, kuriem patreizējais pensijas apmērs nepārsniedz patreizējo maznodrošinātās mājsaimniecības minimālo slieksni, kas var tikt sasniegts līdz 435 Eiro līmenim, tomēr ar to viss nebeidzas.

Šī iemesla dēļ maznodrošinātajām mājsaimniecībām ienākuma maksimālais slieksnis ir noteikts 435 Eiro, vai pašvaldības noteiktais pirmajai personai un atbilstoši 305 Eiro katrai nākamajai personai konkrētajā mājsaimniecībā.

You may also like...