Baņķis jau laicīgi brīdina iedzīvotājus par 2023. gadu – “Latvijā gaidāms milzīgs Pārmaiņu haosa laiks!”

“Neskatoties uz traģēdijām, kas apņem 2023. gadu, es domāju, ka šis ir viens no lielākajiem iespēju laikmetiem, pēdējo 2000 gadu laikā!” – Astrologs Kristaps Baņķis par to, kas mūs sagaida turpmākajos gados. Savā prognozē  viņš jau pirms pieciem gadiem prognozēja pašreizējās pasaules krīzes neizbēgamību, sakot, ka pārmaiņas skars ikvienu, jo 2020. gadā pasaule nostājās uz lielu pārmaiņu sliekšņa un 2026. gadā sāksies jauna ēra – Uguns Zirga. Tieši šis Uginīgais Zirgs nesīs lielas izmaiņas ģeopolitikā. Bet ar ko Latvijai jātiek galā pirms tam, pēc astrologa prognozēm? Kas mūs sagaida jau tuvākajā laikā?

Cik precīzas bija iepriekšējās prognozes?
Daži cilvēki domā, ka astroloģiskās prognozes ir mānīšana, citi tos ņem vērā un mēģina veidot savu dzīvi ap tiem. Cik tas ir nopietni, tas ir katra paša ziņā, taču atgādināsim Kristapa Baņķa pirms dažiem gadiem pareģojumu. Vēl 2018. gadā viņš rakstīja: “Mūs virzīs bailes, neziņa, autoritārisms un problēmas, kurām nekāda dzira nepalīdzēs,” piebilstot, ka kara draudi ir reāli. No otras puses, gadu vēlāk, kad pasauli tikai skāra pandēmija, astrologs brīdināja:

“Mēs dzīvojam lielu pārmaiņu laikā – globālā krustcelēs, tāpēc nozarei tā nav problēma. Turbulence, tāpat kā mājokļu burbulis, ir izraisījusi domino efektu arī citās jomās. Nē, lielā krīze līdz ar to ir liela krīze, kas globālā mērogā izpaudīsies policentriskā veidā – mainoties centriem – kā vīruss, kas strauji mutē, tiklīdz uz to pavērsīs “poti”.

Ko Latvijai vajadzētu sagaidīt nākamgad?
Astroloģiskās prognozes liecina, ka nākamais gads būs iepriekšējos gados pieņemto lēmumu rezultāts, kad “diez vai” nāksies atmaksāt iepriekšējās valdības dāsnumu dažādos pabalstos un līdzekļu izšķērdībā, bez atlaidēm, kad tās balstītas uz “vairāk naudas” nekā līdz šim” Rīkojoties pēc principa, ka “katra reize ir svarīga“, – Kristaps Baņķis uzsvēra, ka jauna parlamenta ievēlēšana jebkurā gadījumā būtu “iešana pret straumi”.

Ko rāda Latvijas planētu astronomijas karte? Visu janvāri Latvijas astroloģijā līdz 19. februārim valdīs nepārprotama planetāra spriedze. “Latvijai 2023.gads lielā mērā uzskatāms par mazdūšības, kļūdu un “šurpu turpu” stiepšanās gadu. Pietrūks izaugsmes dinamisma, un virsroku ņems vēlme jaukt, nevis būvēt. prezidentu un Premjerministram Neptūna pieskāriens jau trešo gadu ir izturības pārbaudījums jebkuram valsts vadītājam, pārsvarā tas asociējas ar slēpšanos, mānīgām attieksmes maiņām, izvairīšanos, idealizētu patriotisma gavilēm un Sasprindzinājumu un neskaidrību. par svarīgām lietām.Tomēr ar šādu astrologu viņus ir grūti noņemt no vietas, jo kā var noķert to, ko “neredz”.

Taču Saturns Zivju zīmē ieiet 2023. gada martā. Šobrīd tam būs visbūtiskākā ietekme uz cilvēku trauslo un nestabilo pašvērtējumu, un lielāks uzsvars tiks likts uz “iešanu straumei līdzi”, lai kā iedzīvotāji tiktu spiesti. . “Nevaru iedomāties grūtāku laiku cilvēku vispārējai labklājībai…bet tas neattiecas uz visiem 100 procentiem, tas vairāk attiecas uz sociāli maznodrošinātajiem, valsts sektorā strādājošajiem cilvēkiem un pensionāriem, savukārt uzņēmējiem ir iespēja atklāt jaunus starptautiskus tirgus (slikts būtu iekšējais tirgus)

Būs neskaidrības, “kuram jābūt uz ragavām”, apjukums, nepareizi lēmumi, neatbilstības, Laiks ‘mest kažokādu’, krāt naudu, kur tu vajag, bet tērē neapdomīgi tur, kur nevajag – un viss turpinās. Lai vai kā, skaidrību, noteiktību un paredzamību neviens nevar garantēt, jo šie ir lieliski pārmaiņu laiki!’’ – tā ir Kristaps Baņķis.

You may also like...