Bīstamais Pilnmēness Septembra sākumā – Ko tas nesīs katrai zīmei – Izlasi un kārtīgi un liec aiz auss, lai neiekļūtu problēmās

2.septembrī pulksten 8:22 pēc Latvijas laika iestāsies Pilnmēness. Tā ietekmi varēs sajust divas dienas pirms un divas dienas pēc šīs astronomiskās parādības.Pilnmēness nesīs pārmaiņas. Pilnmēness radīs dažādas izmaiņas cilvēku dzīvē, jo katrs pilnmēness ir transformācijas un pārmaiņu periods.

Pilnmēness ir mēness fāze, kas izgaismo situāciju vai problēmu. Šajā mēness fāzē konflikti pastiprinās, bet neatrisinātie uzdevumi liek par sevi manīt. Emocionālais fons kļūst intensīvāks, cilvēki nespēj kontrolēt savas jūtas.

Tieši Pilnmēness laikā mēs varam redzēt, kur meklējams konflikts vai problēma, jo katrs Pilnmēness iznes virspusē visas mūsu dzīves pretrunas. 2020.gada septembra Pilnmēness būs pozitīvs, jo tas ne tikai izgaismos noteiktas nianses, bet arī sniegs mums to risinājumu.

Šis Pilnmēness nesīs veiksmi ikvienai zodiaka zīmei, jo tas būs saistīts ar labvēlīgiem pārmaiņu planētas Urāna aspektiem. Tāpēc gaidīsim izmaiņas uz labo pusi!

Auns
Pilnmēness palīdzēs tev pabeigt svarīgu dzīves posmu un pāriet uz nākamo. Šajās dienās tavā dzīvē pirmajā plānāizgaismosies vairākas slēptas lietas un svarīgas nianses, par kurām tev līdz šim nebija ne jausmas. Tu vari sagaidīt izmaiņas finansēs un ienākumos, kā arī atklāt noteiktus noslēpumus.

Vērsis
Šis pilnmēness ietekmēs tavas attiecības ar draugiem un apkārtējiem, radīs vēlme pēc pašizpausmes. Tuvojoties Pilnmēnesim, var norisināties notikumi, kas saistīti ar tavu un citu cilvēku interešu konfliktu. Šis periods palīdzēs tev izmantot savas iespējas un personiskās īpašības, lai atrastu veiksmi.

Dvīņi
Pilnmēness ietekmēs tavu darbu, dzīves mērķus un prioritātes. Tas var izvirzīt pirmajā plānā pašrealizācijas nepieciešamību un problēmas darbā. Vienlaikus veiksme tev uzsmaidīs, jo var norisināties vairāki negaidīti notikumi, kas pozitīvi ietekmēs visas tavas dzīves jomas.

Vēzis
Septembra Pilnmēness ietekmēs tavus principus, vērtības un vietu sabiedrībā. Tev izdosies nostiprināt savas pozīcijas, izmantojot oriģinālas pieejas un neparastas idejas. Pilnmēness laikā tev ir jāaizstāv savs viedoklis un pozīcija. Tu iemantosi veiksmi un panākumus visās jomās, pateicoties savām līdera prasmēm.

Lauva
Šā Pilnmēness laikā Lauvas spēs atrisināt kādu sarežģītu problēmu. Iespējams, ka labvēlīgi atrisināsies samilzuši finanšu jautājumi.. Varbūt, ka par sevi liks manīt sena problēma, kas saistīta ar darbu vai mērķiem. Bet tevi gaida labvēlīgas pārmaiņas, kas ļaus visu nokārtot.

Jaunava
Pilnmēness 2020.gada septembrī ietekmēs tavas attiecības, lietišķo partnerību, personīgo dzīvi. Iespējams, dzīvē izveidosies interešu konflikts ar partneri. Bet elastība, kopīgas intereses, iziešana ārpus komforta zonas ļaus atrisināt problēmu, iegūt vēlamo un uzlabot jūsu attiecības.

Svari
Svariem šis Pilnmēness radīs vairākas izmaiņas darba noteikumu un metožu, kā arī dzīvesveida sfērā. Iespējama naudas plūsma no negaidīta avota. Vai arī tev būs jāuzsāk kāds sarežģīts bizness, kas dos labumu. Šā iemesla dēļ var mainīties tavs dzīvesveids.

Skorpions
Skorpionus sagaida izmaiņas, kas saistītas ar pašrealizāciju, talantiem un mīlestību. Var norisināties notikumi, kas saistīti ar tavu vēlmi tikt novērtētam un pašizpausties. Šajā jomā tev palīdzēs attiecību vai darba partneris. Tevi gaida patīkami pārsteigumi, kas saistīti ar sadarbību vai attiecībām.

Strēlnieks
Strēlniekam Pilnmēness septembrī atnesīs vairākus notikumus vai izmaiņas, kas saistītas ar mājām, ģimeni, dzīvesvietu. Iespējams, priekšplānā izvirzīsies ģimenes vajadzības vai mājsaimniecības darbi. Pilnmēness izgaismos dažas svarīgas nianses, kas saistītas ar mājām un ģimeni. Iespējams, tu pieņemsi lēmumu saistībā ar dzīvesveida maiņu vai darbu.

Mežāzis
Mežāžiem Pilnmēness atnesīs vairākus notikumus, kas saistīti ar intelektuālo darbu, ceļošanu, saziņu. Ar radošu pieeju palīdzību tu varēsi atrisināt visus strīdus vai uzlabot situāciju darbā, ja strādā garīgā jomā. Iespējams saņemsi jaunu, noderīgu informāciju.

Ūdensvīrs
Pilnmēness septembrī Ūdensvīriem sagādās vairākus svarīgus notikumus, kas būs saistīti ar finansēm un ienākumiem. Vari gaidīt finanšu problēmu atrisinājumu patīkamā un vieglā veidā. Turklāt varēsi labvēlīgi atrisināt sadzīves lietas un ar savu tuvinieku palīdzību vairot ģimenes labklājību.

You may also like...